Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Pianki w czekoladzie
WEDEL Ptasie Mleczko strawberry shake
Ptasie Mleczko strawberry shake WEDEL 340g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

WEDEL Ptasie Mleczko strawberry shake

340 g
WEDEL
Polska

Cena25,99 zł
76,44 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
WEDEL Ptasie Mleczko słony karmel
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
co można wiecej powiedzieć, jak postwiłam na stole to znikły w mgnieniu oka - dobrze, że pozwolili mi spróbować ;)
14.03.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Basia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
JADWIGAs
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,44 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
340 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588400334
Cena za kg:
76,44 zł/kg
Waga:
340 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588400334

Produkty z kategorii Pianki w czekoladzie

4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym z karmelem 350 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym z karmelem

350 g
48,26 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WAWEL Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie 300 g

WAWEL

Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie

300 g
63,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.8
z 34 opinii
WAWEL Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie 300 g

WAWEL

Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie

300 g
63,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko śmietankowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko śmietankowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko cytrynowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko cytrynowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko słony karmel 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko słony karmel

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko Caffe Latte 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko Caffe Latte

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko strawberry shake 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko strawberry shake

340 g
76,44 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 156 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store