Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Pianki w czekoladzie
WAWEL Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie
Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie WAWEL 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

WAWEL Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie

300 g
WAWEL
Polska

Frisco poleca
Cena18,99 zł
63,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
WAWEL Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1565.00 kJ
18.6%
Wartość energetyczna (kcal)
373.00 kcal
18.7%
Tłuszcz (g)
16.00 g
22.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.00 g
55.0%
Węglowodany (g)
53.00 g
20.4%
w tym cukry (g)
45.00 g
50.0%
Białko (g)
3.50 g
7.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra wiadomość.
02.02.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość bez zbędnych składników. Waniliowych nie mogę ale te śmietankowe nie uczulają. Uwielbiam
21.01.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.06.2025
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
63,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102024865
Cena za kg:
63,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102024865

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Wawel


Marka standaryzowana

MarkaWawel

O producencie

Produkty Wawel tworzymy z najwyższą starannością, opierając nasze receptury na dobrym składzie i surowcach pozyskiwanych ze sprawdzonych źródeł. Wierzymy, że nasze słodycze to przyjemność na królewskim poziomie. - Bez barwników - Bez sztucznych aromatów - Bez emulgatora E476 Dobreskładniki.pl Fundacja Wawel z Rodziną Kupując-pomagasz! fundacjawawel.pl


Dodatkowe informacje

Kupuj on-line: slodkiwawel.pl Sięgnij po śmietankowe obłoki Pokochaj bujanie w obłokach!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Królewskie mleczko

Wariant śmietankowe

Produkty z kategorii Pianki w czekoladzie

4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym z karmelem 350 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym z karmelem

350 g
48,26 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WAWEL Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie 300 g

WAWEL

Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie

300 g
63,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.8
z 34 opinii
WAWEL Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie 300 g

WAWEL

Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie

300 g
63,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko śmietankowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko śmietankowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko cytrynowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko cytrynowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko słony karmel 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko słony karmel

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko Caffe Latte 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko Caffe Latte

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko strawberry shake 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko strawberry shake

340 g
76,44 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WAWEL

5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 215 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store