Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki miękkie
WAWEL Cukierki krówka mleczna
Cukierki krówka mleczna WAWEL 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 215 opinii

WAWEL Cukierki krówka mleczna

250 g
WAWEL
Polska

Frisco poleca
Cena8,99 zł
35,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

na maśle i pełnym mleku


WAWEL Cukierki krówka mleczna


Produkt dostępny
Dostępne warianty
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1667.00 kJ
19.8%
Wartość energetyczna (kcal)
395.00 kcal
19.8%
Tłuszcz (g)
7.40 g
10.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.60 g
23.0%
Węglowodany (g)
78.00 g
30.0%
w tym cukry (g)
67.00 g
74.4%
Białko (g)
4.20 g
8.4%
Sól (g)
0.15 g
2.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
216 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie najlepsze, najsmaczniejsze, choć miłośnicy ciągnących się cukierków będą zawiedzeni, bo te krówki są kruche.
31.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez komentarza, po prostu lubię
07.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak.👍️
19.12.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Znam,lubię
12.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione
26.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102023646
Cena za kg:
35,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102023646

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Wawel


Marka standaryzowana

MarkaWawel

O producencie

Produkty Wawel tworzymy z najwyższą starannością, opierając nasze receptury na dobrym składzie i surowcach pozyskiwanych ze sprawdzonych źródeł. Wierzymy, że nasze słodycze to przyjemność na królewskim poziomie. - na maśle i pełnym mleku - bez barwników - bez substancji konserwujących Dobreskładniki.pl Kupując-pomagasz! fundacjawawel.pl Spróbuj także Wawel Krówka Pomadki mleczne słony karmel


Dodatkowe informacje

Dobreskładniki.pl Kupuj on-line: slodkiwawel.pl Kupując - pomagasz! fundacjawawel.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pomadki

Wariant mleczne

Produkty z kategorii Cukierki miękkie

4.9
z 215 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku mlecznym 1 kg

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku mlecznym

1 kg
30,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena30,99 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
WERTHER'S ORIGINAL Miękkie cukierki karmelowe z nadzieniem czekoladowym 70 g

WERTHER'S ORIGINAL

Miękkie cukierki karmelowe z nadzieniem czekoladowym

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 25 opinii
MAMBA Magic Sticks Gumy rozpuszczalne o smakach owocowych 140 g

MAMBA

Magic Sticks Gumy rozpuszczalne o smakach owocowych

140 g
44,64 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 4 opinii
FRUITTELLA Cukierki truskawkowe do żucia 41 g

FRUITTELLA

Cukierki truskawkowe do żucia

41 g
76,83 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna w puszce 180 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna w puszce

180 g
153,06 zł/kg
Cena27,55 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
CADBURY Cukierki karmelowe 130 g

CADBURY

Cukierki karmelowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026

Produkty marki WAWEL

5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 22 opinii

21% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store