Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki miękkie
CADBURY Cukierki karmelowe
Cukierki karmelowe CADBURY 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 15 opinii

CADBURY Cukierki karmelowe

130 g
CADBURY
Wielka Brytania

Cena8,99 zł
69,15 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Very hard caramel for some reason but despite that still quite delicious
15.04.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Jedrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.10.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,15 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
Marka:
CADBURY
EAN:
7622210117779
Cena za kg:
69,15 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
CADBURY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
EAN:
7622210117779

Produkty z kategorii Cukierki miękkie

4.9
z 216 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku mlecznym 1 kg

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku mlecznym

1 kg
30,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena30,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
MAMBA Magic Sticks Gumy rozpuszczalne o smakach owocowych 140 g

MAMBA

Magic Sticks Gumy rozpuszczalne o smakach owocowych

140 g
44,64 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 4 opinii
FRUITTELLA Cukierki truskawkowe do żucia 41 g

FRUITTELLA

Cukierki truskawkowe do żucia

41 g
76,83 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 47 opinii
WERTHER'S ORIGINAL Miękkie cukierki karmelowe z nadzieniem czekoladowym 70 g

WERTHER'S ORIGINAL

Miękkie cukierki karmelowe z nadzieniem czekoladowym

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna w puszce 180 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna w puszce

180 g
153,06 zł/kg
Cena27,55 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
CADBURY Cukierki karmelowe 130 g

CADBURY

Cukierki karmelowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026

Produkty marki CADBURY

5.0
z 47 opinii
CADBURY Picnic Baton z czekolady mlecznej z karmelem 48 g

CADBURY Picnic

Baton z czekolady mlecznej z karmelem

48 g
95,63 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store