Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Pianki w czekoladzie

Pianki w czekoladzie

Wróć do Słodycze, przekąski, bakalie




4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 104 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko śmietankowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko śmietankowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym z karmelem 350 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym z karmelem

350 g
48,26 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
WAWEL Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie 300 g

WAWEL

Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie

300 g
63,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka

4.8
z 34 opinii
WAWEL Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie 300 g

WAWEL

Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie

300 g
63,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka

4.9
z 61 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko cytrynowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko cytrynowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka

4.9
z 37 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko słony karmel 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko słony karmel

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko strawberry shake 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko strawberry shake

340 g
76,44 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

4.9
z 35 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko Caffe Latte 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko Caffe Latte

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store