Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Pianki w czekoladzie
MILKA Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym
Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym MILKA 330g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

MILKA Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym

330 g
MILKA
Polska

Cena16,89 zł
51,18 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Poczuj alpejską delikatność i uśmiechnij się na widok pianek o smaku śmietankowym w znanej z delikatności czekoladzie mlecznej z alpejskiego mleka, ozdobionych łatami z białej czekolady mlecznej z mleka alpejskiego. Spróbuj teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.


MILKA Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym


Produkt dostępny
Dostępne warianty
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1788.00 kJ
21.3%
Wartość energetyczna (kcal)
427.00 kcal
21.4%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.80 g
49.0%
Węglowodany (g)
56.00 g
21.5%
w tym cukry (g)
46.00 g
51.1%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
3.00 g
6.0%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne cena przystępna
15.11.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Wojtek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
arek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
330 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MILKA
EAN:
7622202295607
Cena za kg:
51,18 zł/kg
Waga:
330 g
Marka:
MILKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622202295607

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Milka


Marka standaryzowana

MarkaMilka

Podmarka

Podmarka Alpejskie Mleczko


Opis produktu

Poczuj alpejską delikatność i uśmiechnij się na widok pianek o smaku śmietankowym w znanej z delikatności czekoladzie mlecznej z alpejskiego mleka, ozdobionych łatami z białej czekolady mlecznej z mleka alpejskiego. Spróbuj teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawałki Czekolady

Wariant Czekoladowo Waniliowy

Produkty z kategorii Pianki w czekoladzie

4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym z karmelem 350 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym z karmelem

350 g
48,26 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WAWEL Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie 300 g

WAWEL

Królewskie mleczko Pianki śmietankowe w czekoladzie

300 g
63,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.8
z 34 opinii
WAWEL Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie 300 g

WAWEL

Królewskie mleczko Pianki waniliowe w czekoladzie

300 g
63,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko śmietankowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko śmietankowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko słony karmel 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko słony karmel

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko cytrynowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko cytrynowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko Caffe Latte 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko Caffe Latte

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko strawberry shake 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko strawberry shake

340 g
76,44 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MILKA

4.9
z 66 opinii
MILKA Choco Biscuit Herbatniki w mlecznej czekoladzie 150 g

MILKA Choco Biscuit

Herbatniki w mlecznej czekoladzie

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 55 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt. 150 g

MILKA Choco Wafer

Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
MILKA Choco Brownie Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt. 150 g

MILKA Choco Brownie

Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 52 opinii
MILKA Choc&Choc Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt. 150 g

MILKA Choc&Choc

Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
MILKA Cake&Choc Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady 175 g

MILKA Cake&Choc

Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady

175 g
51,37 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
MILKA Choco Brookie Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt. 132 g

MILKA Choco Brookie

Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt.

132 g
68,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
MILKA Sensations Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego 156 g

MILKA Sensations

Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 29 opinii
MILKA Sensations Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej 156 g

MILKA Sensations

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
MILKA Sensastion Czekoladowe ciastko OREO 156 g

MILKA

Sensastion Czekoladowe ciastko OREO

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 7 opinii
MILKA OREO Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym 92 g

MILKA OREO

Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym

92 g
41,52 zł/kg
Cena promocyjna3,82 zł
3,04 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.8
z 13 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 15 opinii
MILKA Mmmax Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami 300 g

MILKA Mmmax

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store