Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Pozostałe
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat
Baton czekoladowy z nadzieniem advocat Pawełek WEDEL 45g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 167 opinii

WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
WEDEL

2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
82,00 zł/kg
3,69 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (33% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat Wedel to doskonały batonik z nadzieniem advocat oblany doskonałą gorzką czekoladą. Stanowi doskonałą przekąskę o każdej porze dnia. Mogą po niego sięgać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Baton czekoladowy Pawełek zachwyca swoim delikatnym smakiem będącym połączeniem klasycznej czekolady z nutą likieru advocat. Dodaje energii do działania na każdy dzień.

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat – słodka przekąska dla każdego:

  • Gramatura: 45g
  • Doskonałe połączenie gorzkiej czekolady z advocatem
  • Kompaktowa forma, idealna do plecaka czy torebki
  • Rozpływająca się w ustach konsystencja

WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.11.2026
Dostępne warianty
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami 25 g
2,49 zł/szt.kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1941.00 kJ
23.1%
Wartość energetyczna (kcal)
464.00 kcal
23.2%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.00 g
65.0%
Węglowodany (g)
59.00 g
22.7%
w tym cukry (g)
55.00 g
61.1%
Błonnik (g)
4.40 g
Białko (g)
4.30 g
8.6%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
167 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubiony batonik
06.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowitość. Bardzo nasyca, więc nie da się zjeść więcej niż jeden.
25.09.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Chyba najlepsza wersja ;)
17.09.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Mąż lubi, to zamawiam
01.08.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam te batony od lat-niezmienny smak gorzkiej czekolady i advocatu
17.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
45 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
59032328
Cena za kg:
55,33 zł/kg
Waga:
45 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
59032328

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. ZAWIERA ALKOHOL 2,4 %


Pozostałe informacje

45 g 873 kJ / 209 kcal 10,5%* 100 g 1941 kJ / 464 kcal *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Podmarka

Podmarka Pawełek


Opis produktu

Batonik z nadzieniem o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie (z dodatkiem alkoholu)


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Batonik

Wariant o smaku advocaat


Dodatkowe informacje

rozkoszuj się radością

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 35 opinii
WEDEL Pawełek DUO Batonik czekoladowy o smaku kokosowym 44 g

WEDEL Pawełek DUO

Batonik czekoladowy o smaku kokosowym

44 g
56,59 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.6
z 5 opinii

17% taniej

CORNY Big Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 7 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton kokos-kakao (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton kokos-kakao (bezglutenowy)

50 g
79,80 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 20 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy ze śliwką i polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy ze śliwką i polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.6
z 5 opinii

17% taniej

CORNY Big Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 23 opinii
GO ON! Go on baton vitamin 45 g

GO ON!

Go on baton vitamin

45 g
76,67 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.8
z 22 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
BOMBUS Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy)

50 g
169,80 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 1 opinii
MIODOWY KŁOS Baton owsiany z miodem i białą czekoladą 80 g

MIODOWY KŁOS

Baton owsiany z miodem i białą czekoladą

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 1 opinii
Łysoń Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim 80 g

Łysoń

Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim

80 g
191,12 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KINDER CHOCOLATE Maxi Batonik z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 2 szt. 42 g

KINDER CHOCOLATE Maxi

Batonik z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 2 szt.

42 g
106,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 66 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 46 opinii
WEDEL Czekolada gorzka z orzechami 90 g

WEDEL

Czekolada gorzka z orzechami

90 g
77,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store