Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Orzechowe
WEDEL Pierrot Baton orzechowy
Baton orzechowy Pierrot WEDEL 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 53 opinii

WEDEL Pierrot Baton orzechowy

40 g
WEDEL
Polska

2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
92,25 zł/kg
3,69 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (33% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
Powiązane promocje
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami 25 g
2,49 zł/szt.kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2291.00 kJ
27.3%
Wartość energetyczna (kcal)
550.00 kcal
27.5%
Tłuszcz (g)
34.00 g
48.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.00 g
65.0%
Węglowodany (g)
47.00 g
18.1%
w tym cukry (g)
44.00 g
48.9%
Błonnik (g)
4.00 g
Białko (g)
11.00 g
22.0%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
53 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychota 👍️
05.03.2026
0
0
Zdzisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak z dzieciństwa
04.10.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super💯❤️
15.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
62,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
59097082
Cena za kg:
62,25 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
59097082

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Podmarka

Podmarka Pierrot


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Baton orzechowy arachidowy

Wariant w mlecznej czekoladzie

Produkty z kategorii Orzechowe

5.0
z 15 opinii
RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie 35 g

RIDDLE

Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie

35 g
99,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
BE RAW! Baton Crunchy Peanuts & Caramel 40 g

BE RAW!

Baton Crunchy Peanuts & Caramel

40 g
131,25 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy Crispy Hazelnut 37 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy Crispy Hazelnut

37 g
180,81 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 10 opinii
DUPLO Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie 18 g

DUPLO

Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie

18 g
119,44 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 15 opinii
BE RAW! Baton Nuts&Honey Pistachio 30 g

BE RAW!

Baton Nuts&Honey Pistachio

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
KNOPPERS Baton Orzeszki Ziemne Baton z orzeszki ziemnymi 3 szt. 120 g

KNOPPERS Baton Orzeszki Ziemne

Baton z orzeszki ziemnymi 3 szt.

120 g
64,58 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
KNOPPERS Baton orzechowy 40 g

KNOPPERS

Baton orzechowy

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
KNOPPERS Baton orzechowy Dark 40 g

KNOPPERS

Baton orzechowy Dark

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton orzech ziemny-daktyl (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton orzech ziemny-daktyl (bezglutenowy)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym i żurawiną w ciemnej czekoladzie 43 g

RIDDLE

Wegański baton z masłem orzechowym i żurawiną w ciemnej czekoladzie

43 g
113,72 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.8
z 6 opinii
FOODS BY ANN Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO 35 g

FOODS BY ANN

Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 8 opinii
CELIKO Baton orzechowy keto booster bezglutenowy 40 g

CELIKO

Baton orzechowy keto booster bezglutenowy

40 g
144,75 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 1 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy żurawina 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy żurawina

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy gorzka czekolada 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy gorzka czekolada

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store