Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Orzechowe
BOMBUS RAW ENERGY Baton orzech ziemny-daktyl (bezglutenowy)
Baton orzech ziemny daktyl (bezglutenowy) RAW ENERGY BOMBUS 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 12 opinii

BOMBUS RAW ENERGY Baton orzech ziemny-daktyl (bezglutenowy)

50 g
BOMBUS

Cena4,99 zł
99,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
BOMBUS RAW ENERGY Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
PAWEŁ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.08.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
BOMBUS
EAN:
8594068261524
Cena za kg:
99,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
BOMBUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8594068261524

Produkty z kategorii Orzechowe

5.0
z 15 opinii
RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie 35 g

RIDDLE

Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie

35 g
99,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
BE RAW! Baton Crunchy Peanuts & Caramel 40 g

BE RAW!

Baton Crunchy Peanuts & Caramel

40 g
131,25 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy Crispy Hazelnut 37 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy Crispy Hazelnut

37 g
180,81 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 10 opinii
DUPLO Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie 18 g

DUPLO

Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie

18 g
119,44 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 13 opinii
KNOPPERS Baton orzechowy 40 g

KNOPPERS

Baton orzechowy

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
KNOPPERS Baton orzechowy Dark 40 g

KNOPPERS

Baton orzechowy Dark

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
BE RAW! Baton Nuts&Honey Pistachio 30 g

BE RAW!

Baton Nuts&Honey Pistachio

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
KNOPPERS Baton Orzeszki Ziemne Baton z orzeszki ziemnymi 3 szt. 120 g

KNOPPERS Baton Orzeszki Ziemne

Baton z orzeszki ziemnymi 3 szt.

120 g
64,58 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton orzech ziemny-daktyl (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton orzech ziemny-daktyl (bezglutenowy)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
CELIKO Baton orzechowy keto booster bezglutenowy 40 g

CELIKO

Baton orzechowy keto booster bezglutenowy

40 g
144,75 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.9
z 7 opinii
RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym i żurawiną w ciemnej czekoladzie 43 g

RIDDLE

Wegański baton z masłem orzechowym i żurawiną w ciemnej czekoladzie

43 g
113,72 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.8
z 6 opinii
FOODS BY ANN Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO 35 g

FOODS BY ANN

Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 1 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy żurawina 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy żurawina

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy gorzka czekolada 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy gorzka czekolada

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki BOMBUS

5.0
z 5 opinii
BOMBUS Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy)

50 g
139,80 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 7 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton kokos-kakao (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton kokos-kakao (bezglutenowy)

50 g
79,80 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 1 opinii
BOMBUS Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy)

50 g
169,80 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 11 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton marakuja-kokos (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton marakuja-kokos (bezglutenowy)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 9 opinii
Nowość
BOMBUS RAW ENERGY Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store