Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Orzechowe
RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie
Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie RIDDLE 35g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie

35 g
RIDDLE
Grecja

Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
99,71 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (13% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 06.01.2027
Tagi
promocja
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Amelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Inga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
35 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
RIDDLE
EAN:
5203225004296
Cena za kg:
99,71 zł/kg
Waga:
35 g
Marka:
RIDDLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5203225004296

Produkty z kategorii Orzechowe

5.0
z 15 opinii
RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie 35 g

RIDDLE

Wegański baton z masłem orzechowym w ciemnej czekoladzie

35 g
99,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
BE RAW! Baton Crunchy Peanuts & Caramel 40 g

BE RAW!

Baton Crunchy Peanuts & Caramel

40 g
131,25 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy Crispy Hazelnut 37 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy Crispy Hazelnut

37 g
180,81 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 10 opinii
DUPLO Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie 18 g

DUPLO

Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie

18 g
119,44 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 13 opinii
KNOPPERS Baton orzechowy 40 g

KNOPPERS

Baton orzechowy

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
KNOPPERS Baton orzechowy Dark 40 g

KNOPPERS

Baton orzechowy Dark

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
BE RAW! Baton Nuts&Honey Pistachio 30 g

BE RAW!

Baton Nuts&Honey Pistachio

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
KNOPPERS Baton Orzeszki Ziemne Baton z orzeszki ziemnymi 3 szt. 120 g

KNOPPERS Baton Orzeszki Ziemne

Baton z orzeszki ziemnymi 3 szt.

120 g
64,58 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton orzech ziemny-daktyl (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton orzech ziemny-daktyl (bezglutenowy)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
CELIKO Baton orzechowy keto booster bezglutenowy 40 g

CELIKO

Baton orzechowy keto booster bezglutenowy

40 g
144,75 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.9
z 7 opinii
RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym i żurawiną w ciemnej czekoladzie 43 g

RIDDLE

Wegański baton z masłem orzechowym i żurawiną w ciemnej czekoladzie

43 g
113,72 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.8
z 6 opinii
FOODS BY ANN Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO 35 g

FOODS BY ANN

Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 1 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy żurawina 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy żurawina

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy gorzka czekolada 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy gorzka czekolada

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki RIDDLE

5.0
z 7 opinii
RIDDLE Ciasteczka z masłem orzechowym w mlecznej czekoladzie bez dodatku cukru 50 g

RIDDLE

Ciasteczka z masłem orzechowym w mlecznej czekoladzie bez dodatku cukru

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 7 opinii
RIDDLE Wegański baton z masłem orzechowym i żurawiną w ciemnej czekoladzie 43 g

RIDDLE

Wegański baton z masłem orzechowym i żurawiną w ciemnej czekoladzie

43 g
113,72 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store