Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady gorzkie
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64%
Czekolada klasyczna gorzka 64% WEDEL 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 317 opinii

WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
WEDEL

Cena6,99 zł
77,67 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Gorzka, krucha, doskonała... po prostu Czekolada gorzka klasyczna! Dla tych, którzy stawiają na rozsądek i sprawdzone przyjemności. Nigdy nie zawodzi, zawsze uwodzi. Dodaj do tego 64% kakao i masz... 100% pewności, że będzie przepysznie. Każda kosteczka czekolady ciemnej kusi pełnym smakiem i intensywnym aromatem. Nic więc dziwnego, że krucha tabliczka świetnie sprawdzi się solo, jak i w różnego rodzaju słodkich i wytrawnych daniach. Dzięki niej przygotujesz puszyste i lekko wilgotne ciasto czekoladowe lub czekoladę gorzką do picia. W upalne dni może być mrożona, np. z malinami lub truskawkami. A gdy jest deszczowo i chłodno, rozgrzeje cię aromatyczna czekolada na gorąco. Spróbuj wyrafinowanego smaku, któremu nie da się oprzeć! • Czekolada gorzka 64% • Najwyższej jakości kakao • Głęboki pełny smak • Intensywny aromat • Idealna czekolada do gotowania • Tabliczka 90 g


Cechy

pełnia przyjemności

kakao z Ghany


WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64%


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.07.2027
Dostępne warianty
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2111.00 kJ
25.1%
Wartość energetyczna (kcal)
508.00 kcal
25.4%
Tłuszcz (g)
33.00 g
47.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
20.00 g
100.0%
Węglowodany (g)
36.00 g
13.8%
w tym cukry (g)
32.00 g
35.6%
Błonnik (g)
14.00 g
Białko (g)
9.10 g
18.2%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Magnez (mg)
237.00 mg
63.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
317 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Podstawa moich deserow. Nie moge nie miec jej w domu
07.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Podstawa domowych slodkosci. Do wszystkiego doskonala, swietnie sie rozpuszcza
17.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Działa ;)
22.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra do ciasta
13.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Tylko ta!
03.10.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna i zdrowa❤️💯
25.09.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
świetnie smakuje i świetnie pachnie
12.07.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowy smak!
22.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała!
29.05.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Stopień "gorzkości" w sam raz.
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588018768
Cena za kg:
77,67 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588018768

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Opis produktu

Gorzka, krucha, doskonała... po prostu Czekolada gorzka klasyczna! Dla tych, którzy stawiają na rozsądek i sprawdzone przyjemności. Nigdy nie zawodzi, zawsze uwodzi. Dodaj do tego 64% kakao i masz... 100% pewności, że będzie przepysznie. Każda kosteczka czekolady ciemnej kusi pełnym smakiem i intensywnym aromatem. Nic więc dziwnego, że krucha tabliczka świetnie sprawdzi się solo, jak i w różnego rodzaju słodkich i wytrawnych daniach. Dzięki niej przygotujesz puszyste i lekko wilgotne ciasto czekoladowe lub czekoladę gorzką do picia. W upalne dni może być mrożona, np. z malinami lub truskawkami. A gdy jest deszczowo i chłodno, rozgrzeje cię aromatyczna czekolada na gorąco. Spróbuj wyrafinowanego smaku, któremu nie da się oprzeć! • Czekolada gorzka 64% • Najwyższej jakości kakao • Głęboki pełny smak • Intensywny aromat • Idealna czekolada do gotowania • Tabliczka 90 g


O marce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada klasyczna gorzka

Wariant 64 %

Produkty z kategorii Czekolady gorzkie

5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.9
z 214 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 81 opinii
MERCI Czekolada gorzka 72% kakao 100 g

MERCI

Czekolada gorzka 72% kakao

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 20 opinii
VALOR Czekolada ciemna 70% bez dodatku cukrów (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada ciemna 70% bez dodatku cukrów (bezglutenowa)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 18 opinii
SOLE Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru ze stewią KETO

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.7
z 3 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z drobinkami miętowymi i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z drobinkami miętowymi i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 148 opinii
WAWEL Czekolada Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada Gorzka 64%

90 g
81,00 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 119 opinii
WEDEL JEDYNA Czekolada deserowa 100 g

WEDEL JEDYNA

Czekolada deserowa

100 g
112,90 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.9
z 11 opinii
COCOA Czekolada klasyczna gorzka BIO 40 g

COCOA

Czekolada klasyczna gorzka BIO

40 g
393,75 zł/kg
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 6 opinii
WAWEL Czekolada Premium Gruszka Migdał delikatnie gorzka 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Gruszka Migdał delikatnie gorzka

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 15 opinii
VALOR Czekolada ciemna 70% z pomarańczą bez dodatku cukru (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada ciemna 70% z pomarańczą bez dodatku cukru (bezglutenowa)

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 57 opinii
WAWEL Miniczekolada Danusia klasyczna deserowa 38 g

WAWEL

Miniczekolada Danusia klasyczna deserowa

38 g
77,63 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 56% kakao z pomarańczą BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 56% kakao z pomarańczą BIO

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
5.0
z 10 opinii
SOLE Czekolada gorzka 56% kakao z cytryną BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 56% kakao z cytryną BIO

100 g
171,50 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
4.6
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
4.9
z 30 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada gorzka bez dodatku cukru 80 g

WAWEL

Czekolada gorzka bez dodatku cukru

80 g
157,38 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
VIVANI Czekolada gorzka nugatowa BIO 80 g

VIVANI

Czekolada gorzka nugatowa BIO

80 g
187,38 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
VIVANI Czekolada gorzka o smaku pomarańczowym BIO 80 g

VIVANI

Czekolada gorzka o smaku pomarańczowym BIO

80 g
218,62 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 8 opinii
VIVANI Czekolada gorzka 71% kakao BIO 80 g

VIVANI

Czekolada gorzka 71% kakao BIO

80 g
208,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 19 opinii
WAWEL Delikatnie gorzka 43% 80 g

WAWEL

Delikatnie gorzka 43%

80 g
93,13 zł/kg
Cena7,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z truskawkami bez dodatku cukru 75 g

TORRAS

Czekolada gorzka z truskawkami bez dodatku cukru

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
5.0
z 4 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z bananami bez dodatku cukru 75 g

TORRAS

Czekolada gorzka z bananami bez dodatku cukru

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.8
z 5 opinii
TORRAS Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru 75 g

TORRAS

Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028
5.0
z 7 opinii
TRAPA Czekolada gorzka 80% kakao ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada gorzka 80% kakao ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.0
z 2 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z orzechami laskowymi ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada gorzka z orzechami laskowymi ze stewią

125 g
143,92 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 8 opinii
BENJAMISSIMO Gorzka czekolada bezglutenowa o smaku chia BIO -grejpfrut 60 g

BENJAMISSIMO

Gorzka czekolada bezglutenowa o smaku chia BIO -grejpfrut

60 g
299,83 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
5.0
z 87 opinii
LINDT EXCELLENCE Czekolada gorzka z pomarańczą i migdałami 100 g

LINDT EXCELLENCE

Czekolada gorzka z pomarańczą i migdałami

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 106 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store