Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Z galaretką
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe
Biszkopty Wedlove pomarańczowe WEDEL 147g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
WEDEL

5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
46,19 zł/kg
6,79 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (12% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Biszkopty z galaretką pomarańczową w czekoladzie to rarytas znany i ceniony od ponad 160 lat. To prawdziwe delicje idealne na ekskluzywny podwieczorek i deser po obiedzie.

Ciasteczka wyprodukowane z pszennej mąki są wyjątkowo miękkie, posiadając subtelny smak prawdziwego domowego biszkoptu. Uzupełnione krążkiem pomarańczowej galaretki zachowują wilgotność i zyskują wyrazisty owocowy akcent.

Całość umieszczona w polewie z mlecznej czekolady jest trzysmakową kompozycją zapewniającą wyjątkowe wrażenia, wynikające z kontrastów pomiędzy kruchością czekolady, miękkością biszkoptu i delikatnością galaretki.

Cechy

oryginalna wedlowska czekolada


WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe


Produkt dostępny
Dostępne warianty
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g
5,99 zł/szt.kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1500.00 kJ
17.9%
Wartość energetyczna (kcal)
355.00 kcal
17.8%
Tłuszcz (g)
7.10 g
10.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.60 g
18.0%
Węglowodany (g)
68.00 g
26.2%
w tym cukry (g)
50.00 g
55.6%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
3.60 g
7.2%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Super! Zawsze świeże.
19.05.2025
0
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna galaretka, chrupka czekolada. Ciastka najlepsze z gatunku.
08.04.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.06.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.07.2025
0
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
40,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
147 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588068114
Cena za kg:
40,75 zł/kg
Waga:
147 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588068114

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

14,7 g 217 kJ/51 kcal 2,6%* 100 g 1477 kJ/350 kcal *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Podmarka

Podmarka Wedlowe


Opis produktu

Czekolady, cukierki, chałwy, ciastka i wiele, wiele innych. E.Wedel już od ponad 170 lat pielęgnuje kultowe tradycje czekoladnictwa. A odpowiednio skomponowane receptury wywołały zachwyt już u kilku pokoleń Polaków, którzy wciąż wracają do smaków dzieciństwa. Doświadczeni czekoladnicy nie poprzestają jednak wyłącznie na tradycyjnych, czekoladowych przysmakach. Szukają również nowych, harmonijnych połączeń. Jednym z nich są... Wedlove Pomarańczowe, czyli biszkopty z galaretką i oryginalną, wedlowską czekoladą. Smak tej czekolady mówi sam za siebie. Intensywny, z długim czekoladowym finiszem, na długo zapadający w pamięć. Wszystko dzięki najwyższej jakości składnikom, a szczególnie starannie wyselekcjonowanym ziarnom kakaowca z Ghany. Komu przypadną do gustu biszkopty pomarańczowe? Prawdopodobnie wszystkim tym, którzy uwielbiają wedlowską czekoladę, cenią soczyście owocowe smaki i przyjemność płynącą z ich smakowania. • Delikatne biszkopty • Galaretka pomarańczowa • Oryginalna wedlowska czekolada • Najwyższej jakości kakao z Ghany • Niezapomniana, owocowa przyjemność • Opakowanie 147 g Biszkopty pomarańczowe i ich cytrusowy smak przypadł Ci do gustu? Masz ochotę na więcej? Wedlowscy czekoladnicy przygotowali również biszkopty Wedlove Malinowe i Wedlove Wiśniowe.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Biszkopty

Wariant z galaretką pomarańczową oblane czekoladą deserową

Produkty z kategorii Z galaretką

4.9
z 155 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką pomarańczową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką pomarańczową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 117 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 73 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką morelową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką morelową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove wiśniowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove wiśniowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
5.0
z 163 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką pomarańczową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką pomarańczową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z galaretką malinową 147 g

MILKA Choco Jaffa

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
KRAKUSKI Paluszki Herbatniki z galaretką wiśniową w czekoladzie 144 g

KRAKUSKI

Paluszki Herbatniki z galaretką wiśniową w czekoladzie

144 g
59,65 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 19 opinii
KRAKUSKI Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie 144 g

KRAKUSKI

Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie

144 g
59,65 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 34 opinii
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z pianką czekoladową 128 g

MILKA Choco Jaffa

Biszkopty z pianką czekoladową

128 g
49,14 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 77 opinii
WEDEL Czekolada biała 80 g

WEDEL

Czekolada biała

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 157 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 68 opinii
WEDEL Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym 100 g

WEDEL

Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 46 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store