Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Z galaretką
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z pianką czekoladową
Biszkopty z pianką czekoladową Choco Jaffa MILKA 128g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 34 opinii

MILKA Choco Jaffa Biszkopty z pianką czekoladową

128 g
MILKA

Cena6,29 zł
49,14 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Milka Choco Jaffa to pierwsze na polskim rynku ciasteczka oblane czekoladą Milka. Jest to harmonijne połączenie miękkiego biszkoptu z puszystą pianką - całość oblana najdelikatniejszą, rozpływającą się w ustach czekoladą Milka z alpejskiego mleka.
Zawartość czekolady w czekoladzie mlecznej minimum 30%.

MILKA Choco Jaffa Biszkopty z pianką czekoladową


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1581.00 kJ
18.8%
Wartość energetyczna (kcal)
375.00 kcal
18.8%
Tłuszcz (g)
8.50 g
12.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.00 g
20.0%
Węglowodany (g)
69.00 g
26.5%
w tym cukry (g)
52.00 g
57.8%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
4.40 g
8.8%
Sól (g)
0.23 g
3.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
0%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychota
05.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i nie drogie.
25.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
26.06.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Przygniecione innymi produktami ciężkimi i pokruszone.
22.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne ciastka, ciekawa alternatywa dla owocowych delicji. :)
09.04.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,14 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
128 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MILKA
EAN:
7622300434472
Cena za kg:
49,14 zł/kg
Waga:
128 g
Marka:
MILKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622300434472

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

1 ciastko = (14,2 g) 225 kJ 53 kcal 3%* 100 g 1585 kJ 375 kcal *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).


Informacje producenta

Marka

Milka


Marka standaryzowana

MarkaMilka

Opis produktu

Milka Choco Jaffa Mousse to delikatne ciasteczka biszkoptowe z pianką o smaku czekoladowym i warstwą czekolady mlecznej z alpejskiego mleka. Milka Choco Jaffa Mousse to ciastka stworzone dla tych, którzy cenią słodki smak. Miękkie nadzienie o piankowej strukturze wypełnia wnętrze każdego ciastka, zaś czekolada stanowi jego idealne dopełnienie. Biszkopty Milka Choco Jaffa Mousse stanowią doskonały dodatek zarówno podczas popołudniowego relaksu, jak i jako słodka przekąska podczas spotkania z przyjaciółmi. Pamiętaj, że z ciastkami Milka wspólne chwile smakują jeszcze lepiej! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Milka Choco Jaffa Mousse to delikatne ciasteczka biszkoptowe z puszystym nadzieniem i warstwą czekolady mlecznej z alpejskiego mleka. Do wypieku biszkoptów używana jest pszenica z programu Harmony, który wspiera bioróżnorodność oraz lokalne rolnictwo. Każda warstwa czekolady mlecznej Milka skrywa w sobie coś więcej niż słodycz - to delikatność alpejskiego mleka, doskonale znana fanom produktów Milka. Każdy element tych ciastek gra swoją rolę - puszysta pianka, biszkopt i aksamitna czekolada mleczna Milka tworzą idealne trio dla fanów delikatnych słodyczy. Opakowanie 128g zawiera 9 ciastek Milka Choco Jaffa Mousse. Najlepsze momenty to te dzielone z bliskimi - sięgnij po Milka Choco Jaffa Mousse, które sprawią, że wspólne chwile smakują jeszcze lepiej.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Biszkopt

Wariant Mus Czekoladowy

Produkty z kategorii Z galaretką

4.9
z 155 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką pomarańczową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką pomarańczową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 117 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 73 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką morelową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką morelową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove wiśniowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove wiśniowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z galaretką malinową 147 g

MILKA Choco Jaffa

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
5.0
z 163 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką pomarańczową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką pomarańczową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z pianką czekoladową 128 g

MILKA Choco Jaffa

Biszkopty z pianką czekoladową

128 g
49,14 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
KRAKUSKI Paluszki Herbatniki z galaretką wiśniową w czekoladzie 144 g

KRAKUSKI

Paluszki Herbatniki z galaretką wiśniową w czekoladzie

144 g
59,65 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 19 opinii
KRAKUSKI Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie 144 g

KRAKUSKI

Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie

144 g
59,65 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026

Produkty marki MILKA

4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 66 opinii
MILKA Choco Biscuit Herbatniki w mlecznej czekoladzie 150 g

MILKA Choco Biscuit

Herbatniki w mlecznej czekoladzie

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 55 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt. 150 g

MILKA Choco Wafer

Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 89 opinii
MILKA Choco Brownie Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt. 150 g

MILKA Choco Brownie

Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
MILKA Cake&Choc Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady 175 g

MILKA Cake&Choc

Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady

175 g
51,37 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 53 opinii
MILKA Choc&Choc Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt. 150 g

MILKA Choc&Choc

Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
MILKA Choco Brookie Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt. 132 g

MILKA Choco Brookie

Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt.

132 g
68,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
MILKA Sensations Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego 156 g

MILKA Sensations

Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 29 opinii
MILKA Sensations Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej 156 g

MILKA Sensations

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
MILKA Sensastion Czekoladowe ciastko OREO 156 g

MILKA

Sensastion Czekoladowe ciastko OREO

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 15 opinii
MILKA Mmmax Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami 300 g

MILKA Mmmax

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 7 opinii
MILKA OREO Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym 92 g

MILKA OREO

Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym

92 g
41,52 zł/kg
Cena promocyjna3,82 zł
3,04 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 14 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store