Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki orzechowe familijne
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe
Wafle torcikowe mini orzechowe WEDEL 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 237 opinii

WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
WEDEL

Cena5,99 zł
37,44 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

6 warstw wafelków


WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe


Produkt dostępny
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2300.00 kJ
27.4%
Wartość energetyczna (kcal)
551.00 kcal
27.6%
Tłuszcz (g)
30.00 g
42.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
59.00 g
22.7%
w tym cukry (g)
35.00 g
38.9%
Błonnik (g)
3.40 g
Białko (g)
8.90 g
17.8%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
237 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione rodzinne
29.06.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, nie za słodkie❤️
05.03.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
w moim domu wszyscy lubimy ich smak
18.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze z wafelków.
25.10.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne od lat, oby nie zmniejszono wielkości, bo teraz takie trendy
18.09.2025
0
0
Berenika
zweryfikowano
Zgłaszam
Od lat sprawdzone.
29.08.2025
0
0
paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne wafelki
27.07.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
kiedyś były lepsze musieli zmienić recepturę
21.07.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
18.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,44 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588066325
Cena za kg:
37,44 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588066325

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wafle torcikowe

Wariant orzechowe

Produkty z kategorii Wafelki orzechowe familijne

5.0
z 24 opinii
KNOPPERS Baton waflowy z nadzieniem orzechowym 3 szt. 120 g

KNOPPERS

Baton waflowy z nadzieniem orzechowym 3 szt.

120 g
58,25 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy 3x25g 75 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy 3x25g

75 g
70,53 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 5 szt. 108 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 5 szt.

108 g
92,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 108 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

108 g
114,35 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
MANNER Wafle Minis Neapolitaner 150 g

MANNER

Wafle Minis Neapolitaner

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 35 opinii
MANNER Wafle Minis z orzechami 5x25g 125 g

MANNER

Wafle Minis z orzechami 5x25g

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
MANNER Wafle z nadzieniem orzechowym 75 g

MANNER

Wafle z nadzieniem orzechowym

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
GIOTTO Chrupiący wafelek z orzechowo-mlecznym nadzieniem 155 g

GIOTTO

Chrupiący wafelek z orzechowo-mlecznym nadzieniem

155 g
174,13 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
KNOPPERS WN Mini wafelki 200 g

KNOPPERS

WN Mini wafelki

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 106 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store