Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do sałatek
PRYMAT Przyprawa do sałatek
Przyprawa do sałatek PRYMAT 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 26 opinii

PRYMAT Przyprawa do sałatek

20 g
PRYMAT
Polska

Cena1,79 zł
89,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warto wiedzieć: Przyprawa do sałatek jest świetna do różnorodnych dań warzywnych. Można ją dodać bezpośrednio do warzyw lub połączyć z jogurtem lub oliwą, tworząc dipy i sosy. Pasuje do: - świeżych i gotowanych warzyw - sosów i dipów do sałatek - dań kuchni śródziemnomorskiej Nietypowe zastosowanie: Mieszanką warto przyprawić warzywa do zapiekania czy grillowania.


Cechy

bez dodatku glutaminianu sodu


PRYMAT Przyprawa do sałatek


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
PRYMAT Przyprawa do wołowiny
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
851.00 kJ
10.1%
Wartość energetyczna (kcal)
202.00 kcal
10.1%
Tłuszcz (g)
1.70 g
2.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
33.00 g
12.7%
w tym cukry (g)
24.00 g
26.7%
Białko (g)
5.40 g
10.8%
Sól (g)
39.30 g
655.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
07.04.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.05.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Frédéric
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000338
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000338

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Przyprawa do sałatek jest świetna do różnorodnych dań warzywnych. Można ją dodać bezpośrednio do warzyw lub połączyć z jogurtem lub oliwą, tworząc dipy i sosy. Pasuje do: - świeżych i gotowanych warzyw - sosów i dipów do sałatek - dań kuchni śródziemnomorskiej Nietypowe zastosowanie: Mieszanką warto przyprawić warzywa do zapiekania czy grillowania.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Functional Name Przyprawa

Variant do sałatek sosów i dipów

Produkty z kategorii Do sałatek

4.9
z 26 opinii
PRYMAT Przyprawa do sałatek 20 g

PRYMAT

Przyprawa do sałatek

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 25 opinii
KAMIS Zioła do sałatek z dodatkiem warzyw 10 g

KAMIS

Zioła do sałatek z dodatkiem warzyw

10 g
319,00 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 30 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do mozarelli i pomidorów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do mozarelli i pomidorów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Rozmaryn suszony 15 g

PRYMAT

Rozmaryn suszony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 53 opinii
PRYMAT Kurkuma mielona 20 g

PRYMAT

Kurkuma mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store