Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Przyprawy i zioła

Przyprawy i zioła

Wróć do Spiżarnia

Przyprawy jednorodneMieszanki przypraw



4.9
z 32 opinii
PRYMAT Przyprawa do jajek 15 g

PRYMAT

Przyprawa do jajek

15 g
146,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.8
z 4 opinii
PRYMAT Przyprawa do twarogu 15 g

PRYMAT

Przyprawa do twarogu

15 g
146,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 22 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do złocistego kurczaka 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do złocistego kurczaka

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027

5.0
z 22 opinii
KAMIS Pieprz ziołowy 15 g

KAMIS

Pieprz ziołowy

15 g
172,67 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2029

5.0
z 18 opinii
KOTANYI Przyprawa do pieczonego kurczaka 30 g

KOTANYI

Przyprawa do pieczonego kurczaka

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2029

4.9
z 18 opinii
KOTANYI Przyprawa do karkówki 30 g

KOTANYI

Przyprawa do karkówki

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

4.9
z 11 opinii
KOTANYI Przyprawa do żeberek z miodem 30 g

KOTANYI

Przyprawa do żeberek z miodem

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028

5.0
z 10 opinii
CASA DE MEXICO Burrito (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DE MEXICO

Burrito (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem 30 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029

4.9
z 18 opinii
CASA DEL SUR Chilli con carne (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DEL SUR

Chilli con carne (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.4
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA 41 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA

41 g
133,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 10 opinii
WARZYWKO Przyprawa warzywna do potraw (uniwersalna) bezglutenowa 200 g

WARZYWKO

Przyprawa warzywna do potraw (uniwersalna) bezglutenowa

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA 42 g

WINIARY Pomysł na...

Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA

42 g
130,71 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do kaczki 30 g

KAMIS

Przyprawa do kaczki

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2029

5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do karpia 30 g

KAMIS

Przyprawa do karpia

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2028

5.0
z 3 opinii
KOTANYI Zioła kaukaskie (mieszanka) 9 g

KOTANYI

Zioła kaukaskie (mieszanka)

9 g
387,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2028

5.0
z 4 opinii
FRENCH'S Mieszanka serowa do MAC'N'CHEESE 30 g

FRENCH'S

Mieszanka serowa do MAC'N'CHEESE

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027

5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027

4.9
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli) 45 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli)

45 g
122,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027

4.8
z 21 opinii
PRIPRAVKA Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

4.9
z 19 opinii
PRIPRAVKA Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

5.0
z 15 opinii
PRIPRAVKA Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

Priya Foods Mieszanka przypraw Chicken 65 Masala Priya 50g 1 szt

Priya Foods

Mieszanka przypraw Chicken 65 Masala Priya 50g

1 szt
Cena5,50 zł
Do koszyka

YUMMYTO Wasabi (w proszku) 1 kg

YUMMYTO

Wasabi (w proszku)

1 kg
32,79 zł/kg
Cena32,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

TRS Mieszanka przypraw Tandoori Masala 400 g

TRS

Mieszanka przypraw Tandoori Masala

400 g
55,00 zł/kg
Cena22,00 zł
Do koszyka

Yuspe Mieszanka przypraw Chimichurri Yuspe 50 g

Yuspe

Mieszanka przypraw Chimichurri Yuspe

50 g
154,00 zł/kg
Cena7,70 zł
Do koszyka

4.9
z 26 opinii
PRYMAT Przyprawa do sałatek 20 g

PRYMAT

Przyprawa do sałatek

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 24 opinii
KAMIS Zioła do sałatek z dodatkiem warzyw 10 g

KAMIS

Zioła do sałatek z dodatkiem warzyw

10 g
319,00 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029

4.9
z 30 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do mozarelli i pomidorów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do mozarelli i pomidorów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

4.9
z 21 opinii
Nowość
KAMIS Przyprawa do pizzy 15 g

KAMIS

Przyprawa do pizzy

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028

5.0
z 7 opinii
KOTANYI Przyprawa do pizzy 18 g

KOTANYI

Przyprawa do pizzy

18 g
193,89 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028

5.0
z 25 opinii
PRYMAT Przyprawa do kawy i deserów 20 g

PRYMAT

Przyprawa do kawy i deserów

20 g
109,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 17 opinii
KAMIS Chai Latte - przyprawa do kawy 20 g

KAMIS

Chai Latte - przyprawa do kawy

20 g
187,50 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028

5.0
z 22 opinii
PRYMAT Przyprawa do żurku i barszczu białego 25 g

PRYMAT

Przyprawa do żurku i barszczu białego

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 1 opinii
WINIARY Barszcz czerwony (na 17 porcji) 170 g

WINIARY

Barszcz czerwony (na 17 porcji)

170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 3 opinii
WINIARY Żurek (na 12 porcji) 132 g

WINIARY

Żurek (na 12 porcji)

132 g
68,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

5.0
z 7 opinii
PRYMAT Przyprawa do szarlotki 20 g

PRYMAT

Przyprawa do szarlotki

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.8
z 17 opinii
PRYMAT Przyprawa do ciasteczek korzennych i pierniczków 20 g

PRYMAT

Przyprawa do ciasteczek korzennych i pierniczków

20 g
109,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.8
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do pierniczków 15 g

KAMIS

Przyprawa do pierniczków

15 g
250,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028

5.0
z 35 opinii
DARY NATURY Cynamon mielony BIO 50 g

DARY NATURY

Cynamon mielony BIO

50 g
309,80 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Oregano BIO 20 g

DARY NATURY

Oregano BIO

20 g
359,50 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028

4.9
z 33 opinii
DARY NATURY Czosnek niedźwiedzi BIO 25 g

DARY NATURY

Czosnek niedźwiedzi BIO

25 g
399,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028

5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Goździki całe BIO 30 g

DARY NATURY

Goździki całe BIO

30 g
466,33 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027

5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Liście laurowe BIO 10 g

DARY NATURY

Liście laurowe BIO

10 g
699,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

5.0
z 29 opinii
PRYMAT To Naturalne Koperek suszony BIO 5 g

PRYMAT To Naturalne

Koperek suszony BIO

5 g
298,00 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 13 opinii
DARY NATURY Papryka czerwona mielona BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka czerwona mielona BIO

50 g
289,80 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027

5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
303,80 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

5.0
z 25 opinii
DARY NATURY Kurkuma BIO 50 g

DARY NATURY

Kurkuma BIO

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027

4.9
z 13 opinii
PRYMAT To Naturalne Czosnek mielony BIO 15 g

PRYMAT To Naturalne

Czosnek mielony BIO

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 39 opinii
DARY NATURY Majeranek BIO 15 g

DARY NATURY

Majeranek BIO

15 g
386,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028

5.0
z 21 opinii
DARY NATURY Czarnuszka BIO 50 g

DARY NATURY

Czarnuszka BIO

50 g
189,80 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027

5.0
z 5 opinii
DARY NATURY Papryka wędzona słodka BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka wędzona słodka BIO

50 g
315,80 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027

5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Przyprawa prowansalska BIO 20 g

DARY NATURY

Przyprawa prowansalska BIO

20 g
439,50 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028

5.0
z 34 opinii
BATOM Włoszczyzna ekologiczna (warzywa suszone) BIO 75 g

BATOM

Włoszczyzna ekologiczna (warzywa suszone) BIO

75 g
173,20 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027

5.0
z 12 opinii
DARY NATURY Bazylia BIO 25 g

DARY NATURY

Bazylia BIO

25 g
311,60 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Kurkuma mielona bezglutenowa BIO 100 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Kurkuma mielona bezglutenowa BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027

4.8
z 5 opinii
LEBENSBAUM Laska wanilii Bourbon BIO 1 szt

LEBENSBAUM

Laska wanilii Bourbon BIO

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 3 opinii
LEBENSBAUM Kardamon mielony BIO 10 g

LEBENSBAUM

Kardamon mielony BIO

10 g
979,00 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029

5.0
z 19 opinii
Nowość
DARY NATURY Lubczyk BIO 20 g

DARY NATURY

Lubczyk BIO

20 g
364,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

5.0
z 8 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Curry z Madrasu bezglutenowe BIO 85 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Curry z Madrasu bezglutenowe BIO

85 g
194,00 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027

5.0
z 28 opinii
DARY NATURY Natka pietruszki suszona BIO 20 g

DARY NATURY

Natka pietruszki suszona BIO

20 g
309,50 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028

5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Chili BIO 30 g

DARY NATURY

Chili BIO

30 g
526,33 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

4.7
z 14 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Cynamon cejloński bezglutenowy BIO 75 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Cynamon cejloński bezglutenowy BIO

75 g
206,53 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2027
1234

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store