Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do barszczu i żurku
WINIARY Żurek (na 12 porcji)
Żurek (na 12 porcji) WINIARY 132g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

WINIARY Żurek (na 12 porcji)

132 g
WINIARY
Polska

Cena8,99 zł
68,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żurek to jedno z klasycznych dań świątecznych, które obowiązkowo musi się pojawić na wielkanocnym stole. Jest także jedną z najbardziej lubianych zup w Polsce, często wybieraną jako sycący i rozgrzewający posiłek w ciągu dnia.Tradycyjnie podawany z jajkiem, białą kiełbasą, przyprawiony czosnkiem, cebulą i majerankiem. Żurek w proszku WINIARY to połączenie tych starannie dobranych składników, które pozwalają na szybkie i łatwe przygotowanie pysznej, aromatycznej zupy dla całej rodziny. Jak przygotować Żurek z paczki WINIARY? Wystarczy wsypać 2–3 płaskie łyżeczki zupy, dodać gorącą wodę, dokładnie wymieszać i gotowe! Nasz żurek sprawdzi się zarówno jako szybka przekąska, jak i dodatek, gdy gotujesz swoją wielkanocną zupę. Żurek WINIARY 132 g to: • Prosty sposób na smaczną, dobrze przyprawioną zupę. • Idealny posiłek na co dzień i od święta. • Produkt z naturalnymi składnikami, zawierający mąkę z polskiego żyta. • Wygodne, duże opakowanie, w którym jest aż 12 porcji. Puste opakowanie po Żurku WINIARY możesz wykorzystać jako pojemnik na przyprawy.


Cechy

obiad na każdą kieszeń


WINIARY Żurek (na 12 porcji)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
72.00 kJ
0.9%
Wartość energetyczna (kcal)
17.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
3.30 g
1.3%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Błonnik (g)
0.10 g
Białko (g)
0.40 g
0.8%
Sól (g)
0.87 g
14.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
68,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
132 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
8445290576613
Cena za kg:
68,11 zł/kg
Waga:
132 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290576613

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 2-3 płaskie łyżeczki (11 g) produktu zalej 200 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj. Ubicie produktu jest naturalnym procesem w wyniku transportu. Przed każdym użyciem rekomendujemy przemieszać produkt w opakowaniu.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać szczelnie zamknięte.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Opis produktu

Żurek to jedno z klasycznych dań świątecznych, które obowiązkowo musi się pojawić na wielkanocnym stole. Jest także jedną z najbardziej lubianych zup w Polsce, często wybieraną jako sycący i rozgrzewający posiłek w ciągu dnia.Tradycyjnie podawany z jajkiem, białą kiełbasą, przyprawiony czosnkiem, cebulą i majerankiem. Żurek w proszku WINIARY to połączenie tych starannie dobranych składników, które pozwalają na szybkie i łatwe przygotowanie pysznej, aromatycznej zupy dla całej rodziny. Jak przygotować Żurek z paczki WINIARY? Wystarczy wsypać 2–3 płaskie łyżeczki zupy, dodać gorącą wodę, dokładnie wymieszać i gotowe! Nasz żurek sprawdzi się zarówno jako szybka przekąska, jak i dodatek, gdy gotujesz swoją wielkanocną zupę. Żurek WINIARY 132 g to: • Prosty sposób na smaczną, dobrze przyprawioną zupę. • Idealny posiłek na co dzień i od święta. • Produkt z naturalnymi składnikami, zawierający mąkę z polskiego żyta. • Wygodne, duże opakowanie, w którym jest aż 12 porcji. Puste opakowanie po Żurku WINIARY możesz wykorzystać jako pojemnik na przyprawy.


O marce

www.winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żurek

Produkty z kategorii Do barszczu i żurku

5.0
z 22 opinii
PRYMAT Przyprawa do żurku i barszczu białego 25 g

PRYMAT

Przyprawa do żurku i barszczu białego

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 1 opinii
WINIARY Barszcz czerwony (na 17 porcji) 170 g

WINIARY

Barszcz czerwony (na 17 porcji)

170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
WINIARY Żurek (na 12 porcji) 132 g

WINIARY

Żurek (na 12 porcji)

132 g
68,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki WINIARY

4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store