Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Tymianek
PRYMAT Tymianek suszony
Tymianek suszony PRYMAT 10g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 86 opinii

PRYMAT Tymianek suszony

10 g
PRYMAT
UE/Poza UE

Cena1,79 zł
179,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tymianek otarty Prymat to jedna z przypraw, której nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Ma lekko ostry i gorzkawy smak. Pochodzi z kuchni śródziemnomorskiej i dodaje charakterystycznego aromatu pochodzącym z niej potrawom. Doskonale podkreśla smak mięs, sprawdza się również w zestawieniu z rybami. Nie może jej zabraknąć w sosach. Świetna do pieczonych ziemniaków i dań z warzyw strączkowych. Używana także do marynat i kiszenia ogórków.

Tymianek otarty Prymat jest ziołem o wszechstronnym zastosowaniu mimo bardzo charakterystycznego smaku. Dzięki tymiankowi potrawy nabierają wyrazistości.

Tymianek otarty Prymat:

  • Doskonała jakość
  • Pochodzi z kuchni śródziemnomorskiej
  • Wszechstronne zastosowanie

Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Tymianek suszony


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2029
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
86 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Do naszych wędlin
03.07.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry na herbatkę od kaszlu
26.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok.
11.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam tą przyprawę np. do pomidorowej jest boska
29.09.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość bardzo przydatny do pieczeni i nie tylko.👌
03.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
179,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000352
Cena za kg:
179,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000352

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Tagliatelle z kurkami 4 porcje, 45 min Składniki: - 400 g makaronu tagliatelle, - 500 g świeżych kurek, - 1 ząbek czosnku, - 2 średnie cebule szalotki, - 100 ml śmietany 30%, - 8 surowych szarych krewetek, - 1 łyżka oliwy z oliwek, - 3 łyżki masła, - 150 g parmezanu, - 2 łyżeczki Natki pietruszki suszonej Prymat, - 1 łyżeczka Tymianku suszonego Prymat, - do smaku: Sól morska, Pieprz czarny Prymat. Sposób przygotowania: Parmezan zetrzeć na tarce na grube płatki. Kurki umyć, większe przekroić. Na patelni rozgrzać oliwę z masłem i podsmażyć posiekany ząbek czosnku oraz pokrojone w drobną kostkę szalotki. Po ok. 2 min dodać kurki i dusić ok. 5 min. W trakcie doprawić do smaku solą, pieprzem, natką i tymiankiem. Dodać śmietanę i gotować ok. 2 min. Następnie dodać krewetki i smażyć razem ok. 4 min. Makaron ugotować al dente w osolonej wodzie. Ugotowany makaron odcedzić, przełożyć na patelnię z sosem i krewetkami i dokładnie wymieszać. Przełożyć na talerze i posypać płatkami parmezanu. Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Tymianek suszony ma ostry, odświeżający smak oraz charakterystyczny, bardzo przyjemny aromat. Pasuje do: - tłustych mięs - pomidorów - pieczonych ziemniaków - bakłażana - cukinii Nietypowe zastosowanie: Tymianek suszony świetnie komponuje się z serami pleśniowymi.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Tymianek suszony


O marce

Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, że każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Tymianek

5.0
z 86 opinii
PRYMAT Tymianek suszony 10 g

PRYMAT

Tymianek suszony

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 24 opinii
KAMIS Tymianek 8 g

KAMIS

Tymianek

8 g
286,25 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2029
4.5
z 14 opinii
BIG NATURE Tymianek suszony XXL 40 g

BIG NATURE

Tymianek suszony XXL

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Rozmaryn suszony 15 g

PRYMAT

Rozmaryn suszony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 53 opinii
PRYMAT Kurkuma mielona 20 g

PRYMAT

Kurkuma mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store