Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Lubczyk
PRYMAT Liść lubczyku
Liść lubczyku PRYMAT 10g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 61 opinii

PRYMAT Liść lubczyku

10 g
PRYMAT
UE

Cena1,79 zł
179,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warto wiedzieć: Liść lubczyku ma charakterystyczny przyjemny ziołowo-korzenny smak i zapach. Pasuje do: - rosołu - wywarów i bulionów - drobiu - baraniny - sosów do sałat Nietypowe zastosowanie: Można nim aromatyzować herbatę z miodem.


Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Liść lubczyku


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2029
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
61 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
16.06.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry do rosołku
26.03.2026
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasują mi
15.11.2025
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Tania ,świeża,smaczana i aromatyczna przyprawa
25.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko w porządku. zgodnie z oczekiwaniami
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
179,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135012157
Cena za kg:
179,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135012157

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Liść lubczyku ma charakterystyczny przyjemny ziołowo-korzenny smak i zapach. Pasuje do: - rosołu - wywarów i bulionów - drobiu - baraniny - sosów do sałat Nietypowe zastosowanie: Można nim aromatyzować herbatę z miodem.


O marce

Prymat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek przypraw w Polsce, oferująca szeroki wybór przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych oraz dodatków kulinarnych. Produkty marki pomagają podkreślać smak potraw kuchni polskiej i światowej, inspirując do codziennego gotowania i odkrywania nowych smaków. Dzięki bogatemu portfolio oraz dbałości o jakość surowców i procesów produkcji, Prymat od lat towarzyszy konsumentom w przygotowywaniu różnorodnych dań.


O producencie

Prymat sp. z o.o. to lider rynku przypraw w Polsce oraz jeden z wiodących producentów przypraw w Europie, a także producent przetworów i dodatków spożywczych. Spółka została założona w 1983 roku i obecnie rozwija portfolio marek, do którego należą m.in. Prymat, Kucharek, Smak, To Naturalne, Nadir oraz Prymat GastroLine. Produkty spółki są przeznaczone dla rynku detalicznego, gastronomii oraz przemysłu spożywczego.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Liść lubczyku suszony

Produkty z kategorii Lubczyk

5.0
z 61 opinii
PRYMAT Liść lubczyku 10 g

PRYMAT

Liść lubczyku

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 23 opinii
KOTANYI Lubczyk ogrodowy otarty 10 g

KOTANYI

Lubczyk ogrodowy otarty

10 g
349,00 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 19 opinii
Nowość
DARY NATURY Lubczyk BIO 20 g

DARY NATURY

Lubczyk BIO

20 g
364,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 136 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store