Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Egzotyczne
Mango
FRISCO ORGANIC Mango BIO
Mango BIO FRISCO ORGANIC 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 146 opinii

FRISCO ORGANIC Mango BIO

300 g
FRISCO ORGANIC
Hiszpania

Cena14,99 zł
49,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Oferujemy Państwu świeże mango - owoc egzotyczny, uważany za jeden z najsmaczniejszych owoców świata. Charakteryzuje się on przede wszystkim całkiem wyrazistym smakiem i zapachem. Dzięki temu, oprócz spożywania bezpośredniego, bardzo dobrze sprawdza się także jako składnik wielu produktów, w tym między innymi soków, galaretek czy dżemów. Jako owoc doceniany jest także w postaci suszonej - wtedy staje się jeszcze bardziej pożywny. Bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z jogurtem naturalnym, musli oraz innymi owocami, dzięki czemu bez problemu można znaleźć swój ulubiony sposób jego spożywania.

Mango nie jest w pełni dojrzałe - zalecamy odczekanie 2 dni aż do momentu kiedy stanie się miękkie.


Numer certyfikatu: PL-EKO-07-07904


FRISCO ORGANIC Mango BIO


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
146 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
70%
4
12%
3
8%
2
5%
1
5%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Malutkie, niedojrzałe, zupełnie twarde.
19.06.2026
0
0
Serhii
zweryfikowano
Zgłaszam
Mango jest bardzo twarde.
13.06.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
niedojrzałe zielone
31.03.2026
0
0
Victoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Zielony, już tydzień leży
27.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny smak
12.01.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Niedojrzałe
06.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
mango zamiast pięknie czerwono-żółtego jest ciemno zielone
25.10.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem przyjechało do mnie bardzo ładne mango: średniej wielkości, delikatnie miękkie, ale nie przejrzałe – może poleżeć parę dni. Super!
04.10.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mango przyjechało obite, bardzo miękkie i z pomarszczoną już skórką. Nie wiem jeszcze, jak wygląda w środku, ale z zewnątrz nie prezentuje się najlepiej. Zupełnie jakby coś ciężkiego na nim leżało. Poza tym wygląda na przejrzałe, a podobno miało przyjechać trochę twarde, takie do poleżenia przez kilka dni. Poprzednie owoce takie nie były i stąd moja ocena.
17.09.2025
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety zgniła plama
24.07.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo małe i niedojrzałe
03.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
To MANGO jest Niedojrzałe i nawet babski sposób mu nie pomoże CHOĆ Nasze mamy na kilka godzin zawijały je w folię i to pomagało, ale trzeba było pilnować ,❤️
26.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Za suche
07.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
trochę mało dojrzały
28.03.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarde, niedojrzałe nie ma szans dojrzeć do spożycia
25.02.2025
0
0
Oskar
zweryfikowano
Zgłaszam
Małe twarde i kwaśne
25.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
mango bardzo niedojrzałe
20.02.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Mango nie było soczyste
12.02.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Owoc był kompletnie niedojrzały gdyby było to jakoś zaznaczone to ok a tak to nie nadawała się do spożycia w dniu zakupu a w tedy był potrzebny.
10.02.2025
0
0
Yaroslav
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarde, nie dojrzałe
10.02.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
1222332864856
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
1222332864856

Produkty z kategorii Mango

4.6
z 669 opinii
FRISCO FRESH Mango duże 425 g

FRISCO FRESH

Mango duże

425 g
18,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.5
z 421 opinii
FRISCO FRESH Mango Ready to Eat 375 g

FRISCO FRESH

Mango Ready to Eat

375 g
21,31 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store