Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Kakaowe, kawowe
WEDEL Czekolada mleczna o smaku tiramisu
Czekolada mleczna o smaku tiramisu WEDEL 293g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

WEDEL Czekolada mleczna o smaku tiramisu

293 g
WEDEL

Cena27,99 zł
95,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Dla wielbicieli słodkich deserów i kulinarnych podróży stworzono wyjątkową czekoladę o smaku Tiramisu.
Duża tabliczka z pysznym nadzieniem zachęca i inspiruje, aby dzielić się nią z innymi, a jedna kostka czekolady jest niczym mały, pyszny deser.
Czekolada z nadzieniem tiramisu kusi smakiem aromatycznej kawy i migdałów.

WEDEL Czekolada mleczna o smaku tiramisu


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2191.00 kJ
26.1%
Wartość energetyczna (kcal)
524.00 kcal
26.2%
Tłuszcz (g)
29.00 g
41.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
58.00 g
22.3%
w tym cukry (g)
57.00 g
63.3%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
0.25 g
4.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
WIESŁAWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
WIESŁAWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
95,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
293 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588017617
Cena za kg:
95,53 zł/kg
Waga:
293 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588017617

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

16,3 g 357 kJ/85 kcal 4,3%* 100 g 2191 kJ/524 kcal * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Opis produktu

Czy jedna z naszych czekolad mlecznych jest pełna... słońca, kawy, włoskich smaków? Być może! A nawet na pewno! Czekolada o smaku tiramisu to słynny deser zamknięty w kruchej i rozpływającej się w ustach słodkiej tabliczce. Masz ochotę na jeszcze więcej przyjemności? Zasmakuj w dużej tabliczce! Czekolada nadziewana o smaku tiramisu to zabawa, radość, optymizm i odrobina zaskoczenia. W każdej kosteczce kryją się ciasteczka amaretto oraz kawowe nadzienie zainspirowane jednym z najpopularniejszych deserów. A całość oblana jest wedlowską czekoladą mleczną, którą wypełnia intensywna przyjemność smaku. • Krucha czekolada mleczna • Delikatne ciasteczka o smaku amaretto • Kawowe nadzienie inspirowane deserem tiramisu • Duża tabliczka 293 g Wolisz sprawdzone, gorzkie smaki? Spróbuj czekolady gorzkiej o smaku tiramisu w 100-gramowej tabliczce i rozkoszuj się błogą chwilą relaksu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna

Wariant o smaku tiramisu


O marce

Od 1851 roku Wedel dzieli się z nami bogactwem swoich receptur, dlatego każdego dnia możemy cieszyć się najgłębszą czekoladową przyjemnością. Wedel budzi dziecięcą radość.

Dodatkowe informacje

Tiramisu podaje się mocno schłodzone. We Włoszech deser ten spożywa się tradycyjnie na drugie śniadanie, gdyż dzięki zawartości biszkoptów nasączonych bardzo mocną kawą ma on właściwości pobudzające. Pozostałe składniki deseru to mascarpone i amaretto.

Produkty z kategorii Kakaowe, kawowe

4.9
z 156 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
5.0
z 27 opinii
MERCI Czekolada kawowo-śmietankowa 100 g

MERCI

Czekolada kawowo-śmietankowa

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.8
z 22 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Kasztanki 90 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Kasztanki

90 g
66,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 17 opinii
MILKA Mmmax Choco Jelly Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Choco Jelly Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
WEDEL Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem 100 g

WEDEL

Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem

100 g
91,90 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.8
z 20 opinii
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 100 g

WEDEL

Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

100 g
91,90 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.8
z 13 opinii
RITTER SPORT Czekolada z musem kakaowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada z musem kakaowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
MILKA BUBBLY Czekolada mleczna z nadzieniem cappuccino napowietrzana 97 g

MILKA BUBBLY

Czekolada mleczna z nadzieniem cappuccino napowietrzana

97 g
78,87 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.8
z 4 opinii
KITKAT Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku kakaowym 99 g

KITKAT

Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku kakaowym

99 g
116,06 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO kawa 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO kawa

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO słodko słona 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO słodko słona

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 287 g

WEDEL

Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

287 g
90,56 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
WEDEL Czekolada mleczna o smaku tiramisu 293 g

WEDEL

Czekolada mleczna o smaku tiramisu

293 g
95,53 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
VALOR Czekolada z truflami 100 g

VALOR

Czekolada z truflami

100 g
133,90 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.6
z 9 opinii
WAWEL CocoAch! Kakao & wafelki 88 g

WAWEL

CocoAch! Kakao & wafelki

88 g
63,07 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 77 opinii
WEDEL Czekolada biała 80 g

WEDEL

Czekolada biała

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 156 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 68 opinii
WEDEL Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym 100 g

WEDEL

Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 46 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store