Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Kakaowe, kawowe
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem
Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem WEDEL 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 20 opinii

WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

100 g
WEDEL
Polska

Cena9,19 zł
91,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jeszcze więcej przyjemności... Odkryj pełnię przyjemności płynącą z naszej czekolady z nadzieniem czekoladowym serwując ją w temperaturze 21-22 °C. To właśnie w takiej temperaturze nabiera ona pełni smaku i harmonii, a nadzienie przybiera formę musu i przyjemnie rozpuszcza się w ustach.


Cechy

z intensywnie czekoladowym nadzieniem

kakao z Ghany


WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.11.2026
Dostępne warianty
WEDEL Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2266.00 kJ
27.0%
Wartość energetyczna (kcal)
543.00 kcal
27.2%
Tłuszcz (g)
33.00 g
47.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
52.00 g
20.0%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Błonnik (g)
3.60 g
Białko (g)
7.20 g
14.4%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
PATRYK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Pola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
PATRYK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
91,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588401386
Cena za kg:
91,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588401386

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Opis produktu

Jeszcze więcej przyjemności... Odkryj pełnię przyjemności płynącą z naszej czekolady z nadzieniem czekoladowym serwując ją w temperaturze 21-22 °C. To właśnie w takiej temperaturze nabiera ona pełni smaku i harmonii, a nadzienie przybiera formę musu i przyjemnie rozpuszcza się w ustach.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna

Wariant z czekoladowym nadzieniem

Produkty z kategorii Kakaowe, kawowe

5.0
z 27 opinii
MERCI Czekolada kawowo-śmietankowa 100 g

MERCI

Czekolada kawowo-śmietankowa

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.8
z 22 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Kasztanki 90 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Kasztanki

90 g
66,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 157 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 17 opinii
MILKA Mmmax Choco Jelly Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Choco Jelly Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
RITTER SPORT Czekolada z musem kakaowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada z musem kakaowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
MILKA BUBBLY Czekolada mleczna z nadzieniem cappuccino napowietrzana 97 g

MILKA BUBBLY

Czekolada mleczna z nadzieniem cappuccino napowietrzana

97 g
78,87 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 34 opinii
WEDEL Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem 100 g

WEDEL

Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem

100 g
91,90 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.8
z 20 opinii
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 100 g

WEDEL

Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

100 g
91,90 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.6
z 5 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO kawa 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO kawa

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO słodko słona 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO słodko słona

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
VALOR Czekolada z truflami 100 g

VALOR

Czekolada z truflami

100 g
133,90 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.6
z 9 opinii
WAWEL CocoAch! Kakao & wafelki 88 g

WAWEL

CocoAch! Kakao & wafelki

88 g
63,07 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
KITKAT Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku kakaowym 99 g

KITKAT

Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku kakaowym

99 g
116,06 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 287 g

WEDEL

Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

287 g
90,56 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
WEDEL Czekolada mleczna o smaku tiramisu 293 g

WEDEL

Czekolada mleczna o smaku tiramisu

293 g
95,53 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 157 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store