Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Kakaowe, kawowe

Kakaowe, kawowe

Wróć do Czekolady nadziewane




4.9
z 157 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

5.0
z 27 opinii
MERCI Czekolada kawowo-śmietankowa 100 g

MERCI

Czekolada kawowo-śmietankowa

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

4.8
z 22 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Kasztanki 90 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Kasztanki

90 g
66,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 17 opinii
MILKA Mmmax Choco Jelly Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Choco Jelly Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

4.9
z 34 opinii
WEDEL Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem 100 g

WEDEL

Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem

100 g
91,90 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

4.8
z 20 opinii
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 100 g

WEDEL

Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

100 g
91,90 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026

4.8
z 13 opinii
RITTER SPORT Czekolada z musem kakaowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada z musem kakaowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
MILKA BUBBLY Czekolada mleczna z nadzieniem cappuccino napowietrzana 97 g

MILKA BUBBLY

Czekolada mleczna z nadzieniem cappuccino napowietrzana

97 g
78,87 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

4.8
z 4 opinii
KITKAT Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku kakaowym 99 g

KITKAT

Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku kakaowym

99 g
116,06 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka

4.6
z 5 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO kawa 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO kawa

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO słodko słona 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO słodko słona

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka


5.0
z 2 opinii
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 287 g

WEDEL

Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

287 g
90,56 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
WEDEL Czekolada mleczna o smaku tiramisu 293 g

WEDEL

Czekolada mleczna o smaku tiramisu

293 g
95,53 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
VALOR Czekolada z truflami 100 g

VALOR

Czekolada z truflami

100 g
133,90 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.6
z 9 opinii
WAWEL CocoAch! Kakao & wafelki 88 g

WAWEL

CocoAch! Kakao & wafelki

88 g
63,07 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store