Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Zdrowe przekąski
Batony śniadaniowe
Inne
DOBRA KALORIA Baton kokos z czekoladą
Baton kokos z czekoladą DOBRA KALORIA 33g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

DOBRA KALORIA Baton kokos z czekoladą

33 g
DOBRA KALORIA
Polska

Cena4,99 zł
151,21 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.02.2027
Tagi
bez cukru
Superfoods

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
151,21 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
33 g
Dostawca:
KUBARA
Marka:
DOBRA KALORIA
EAN:
5903548002343
Cena za kg:
151,21 zł/kg
Waga:
33 g
Marka:
DOBRA KALORIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUBARA
EAN:
5903548002343

Produkty z kategorii Inne

4.9
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala muffin jagodowy

102 g
117,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 28 opinii
Nowość
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy

102 g
117,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 23 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala tarta malinowa 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala tarta malinowa

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 11 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.7
z 12 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzech laskowy

35 g
127,14 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.8
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzechowy z czekoladą

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.8
z 6 opinii
DOBRA KALORIA Baton kokos z czekoladą 33 g

DOBRA KALORIA

Baton kokos z czekoladą

33 g
151,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

Produkty marki DOBRA KALORIA

4.9
z 86 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny Burger 170 g

DOBRA KALORIA

Roślinny Burger

170 g
44,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 23 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala tarta malinowa 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala tarta malinowa

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 11 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 36 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta pomarańczowe 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta pomarańczowe

65 g
107,54 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 17 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta limonki 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta limonki

65 g
107,54 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.8
z 28 opinii
Nowość
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy

102 g
117,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala muffin jagodowy

102 g
117,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 31 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy chrupiący orzech 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy chrupiący orzech

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 62 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Nuggetsy a'la kurczak 175 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Nuggetsy a'la kurczak

175 g
61,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzechowy z czekoladą

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 12 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzech laskowy

35 g
127,14 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 63 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Kiełbaski Węgierskie

180 g
54,94 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 39 opinii
DOBRA KALORIA Roślinna Kaszanka jęczmienna 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinna Kaszanka jęczmienna

180 g
49,39 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 41 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny sznycel 190 g

DOBRA KALORIA

Roślinny sznycel

190 g
59,42 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store