Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Gazowana
Powyżej 1l
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana
Mocny Gaz Woda źródlana ŻYWIEC ZDRÓJ 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 442 opinii

ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
ŻYWIEC ZDRÓJ

Cena19,74 zł
2,19 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Woda Źródlana wysokonasycona CO2 Żywiec Zdrój Mocny Gaz oferuje wszystko to, czego potrzebują poszukujący mocnego orzeźwienia - krystaliczną wodę źródlaną i duże intensywne bąble. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą dbać o prawidłowe nawodnienie, a jednocześnie poszukują uderzającego orzeźwienia w upalne dni.


Cechy

z Pojezierza Wałeckiego


ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.01.2027
Dostępne warianty
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana
Pokaż wszystkie

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
2,19 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
9 l
Dostawca:
ŻYWIEC ZDRÓJ
Marka:
ŻYWIEC ZDRÓJ
EAN:
5900541012560
Cena za kg:
2,19 zł/l
Pojemność:
9 l
Marka:
ŻYWIEC ZDRÓJ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ŻYWIEC ZDRÓJ
EAN:
5900541012560

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data powyżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. Spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Wypij, nie zgniataj Oddaj z nakrętką Odzyskaj kaucję


Informacje producenta

Marka

Żywiec Zdrój


Marka standaryzowana

MarkaŻywiec Zdrój

Podmarka

Podmarka Mocny Gaz


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Woda Źródlana wysokonasycona CO2 Żywiec Zdrój Mocny Gaz oferuje wszystko to, czego potrzebują poszukujący mocnego orzeźwienia - krystaliczną wodę źródlaną i duże intensywne bąble. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą dbać o prawidłowe nawodnienie, a jednocześnie poszukują uderzającego orzeźwienia w upalne dni.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Woda źródlana

Produkty z kategorii Powyżej 1l

5.0
z 158 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 230 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
5.0
z 178 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 37 opinii

21% taniej

SAN PELLEGRINO Woda mineralna naturalnie gazowana PET 1 l

SAN PELLEGRINO

Woda mineralna naturalnie gazowana PET

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 61 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

1 l
3,19 zł/l
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 34 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 442 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 503 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 10 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Woda delikatnie musująca 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Woda delikatnie musująca

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 716 opinii
Nowość
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 76 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna średnionasycona CO2 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna średnionasycona CO2

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 8 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana gazowana 1.5 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana gazowana

1.5 l
1,53 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 173 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana 9 l

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 94 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna gazowana 9 l

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 21 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

1 l
2,69 zł/l
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 32 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

1 l
2,69 zł/l
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 41 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna lekko gazowana 1.5 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana

1.5 l
2,19 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 15 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna gazowana 1.5 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna gazowana

1.5 l
2,19 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 79 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana niskosodowa 9 l

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana niskosodowa

9 l
1,66 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.9
z 12 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna gazowana niskosodowa 9 l

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna gazowana niskosodowa

9 l
1,66 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.9
z 25 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana średnionasycona CO2 10.5 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana średnionasycona CO2

10.5 l
1,65 zł/l
Cena17,34 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 22 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2 10.5 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2

10.5 l
1,65 zł/l
Cena17,34 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 8 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokomineralizowana wysokonasycona CO2 1.75 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokomineralizowana wysokonasycona CO2

1.75 l
1,48 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 27 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana 1 l

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana

1 l
2,29 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.9
z 17 opinii
Jurajska Naturalna woda mineralna gazowana 9 l

Jurajska

Naturalna woda mineralna gazowana

9 l
1,43 zł/l
Cena12,90 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 35 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna - Średnionasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna - Średnionasycona CO2

9 l
1,83 zł/l
Cena16,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 13 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2

9 l
1,83 zł/l
Cena16,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 9 opinii
KROPLA BESKIDU Naturalna woda mineralna musująca 9 l

KROPLA BESKIDU

Naturalna woda mineralna musująca

9 l
2,46 zł/l
Cena22,14 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.8
z 11 opinii
KROPLA BESKIDU Naturalna woda mineralna gazowana 9 l

KROPLA BESKIDU

Naturalna woda mineralna gazowana

9 l
2,46 zł/l
Cena22,14 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
MUSZYNA ZDRÓJ Woda wysokozmineralizowana gazowana 9 l

MUSZYNA ZDRÓJ

Woda wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,43 zł/l
Cena12,90 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 98 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 31 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 1 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

1 l
2,19 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 20 opinii
RODOWITA Naturalna woda mineralna gazowana 1 l

RODOWITA

Naturalna woda mineralna gazowana

1 l
2,29 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 10 opinii
PERRIER Woda mineralna naturalnie gazowana PET 1 l

PERRIER

Woda mineralna naturalnie gazowana PET

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.9
z 191 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 221 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 28 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2 1.5 l

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana gazowana 1 l

PRIMAVERA

Woda źródlana gazowana

1 l
1,85 zł/l
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 51 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ woda i minerały 7.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Minerals+ woda i minerały

7.2 l
2,99 zł/l
Cena21,54 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki ŻYWIEC ZDRÓJ

5.0
z 319 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 79 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 54 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Sports Niegazowany Woda źródlana 700 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Sports

Niegazowany Woda źródlana

700 ml
2,70 zł/l
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 61 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

1 l
3,19 zł/l
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 88 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 577 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 31 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 503 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 26 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 13 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 17 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

500 ml
4,78 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 12 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Woda delikatnie musująca 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Woda delikatnie musująca

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,50 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 18 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 3 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

3 l
5,98 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 43 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1.86 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1.86 l
8,03 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store