Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

ŻYWIEC ZDRÓJ

ŻYWIEC ZDRÓJ

Żywiec Zdrój to najczystsza woda źródlana pochodząca z Beskidu Żywieckiego, czyli samego serca polskich gór. Woda Żywiec Zdrój polecana jest także dla kobiet w ciąży, karmiących oraz niemowląt. Dostępna w wielu wariantach pojemnościowych, dlatego może być nieodłącznym elementem diety, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz.

ProduktyŻYWIEC ZDRÓJwe Frisco.pl


5.0
z 578 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027

5.0
z 321 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

4.9
z 80 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027

5.0
z 54 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Sports Niegazowany Woda źródlana 700 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Sports

Niegazowany Woda źródlana

700 ml
2,70 zł/l
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

5.0
z 88 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

4.9
z 18 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 3 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

3 l
5,98 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027

4.9
z 43 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1.86 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1.86 l
8,03 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

5.0
z 442 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027

4.9
z 503 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

5.0
z 61 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

1 l
3,19 zł/l
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

5.0
z 12 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Woda delikatnie musująca 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Woda delikatnie musująca

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,50 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 17 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

500 ml
4,78 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

5.0
z 98 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

5.0
z 51 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ woda i minerały 7.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Minerals+ woda i minerały

7.2 l
2,99 zł/l
Cena21,54 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

5.0
z 31 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

5.0
z 26 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

4.9
z 13 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

5.0
z 31 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Napój gazowany i nuta pomarańczy grejpfruta 1.5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Napój gazowany i nuta pomarańczy grejpfruta

1.5 l
3,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 30 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Napój gazowany i Nuta Cytryny-Mięty 1.5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Napój gazowany i Nuta Cytryny-Mięty

1.5 l
3,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 30 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Napój gazowany i Mango-Limonka 1.5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Napój gazowany i Mango-Limonka

1.5 l
3,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka

5.0
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą truskawki 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą truskawki

1.2 l
4,38 zł/l
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

5.0
z 26 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Cytryny Napój niegazowany o smaku cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Cytryny Napój niegazowany o smaku cytryny

1.2 l
4,33 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026

4.9
z 15 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Jabłka Napój niegazowany o smaku jabłka 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Jabłka Napój niegazowany o smaku jabłka

1.2 l
4,33 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.7
z 7 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Brzoskwini Napój niegazowany o smaku brzoskwini 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Brzoskwini Napój niegazowany o smaku brzoskwini

1.2 l
4,33 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 7 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki

1.2 l
4,33 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026

4.9
z 9 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Arbuza Napój niegazowany o smaku arbuza 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Arbuza Napój niegazowany o smaku arbuza

1.2 l
4,33 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026

5.0
z 7 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

5.0
z 13 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Maliny Napój niegazowany o smaku maliny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Maliny Napój niegazowany o smaku maliny

1.2 l
4,33 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 2 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

500 ml
7,18 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Woda źródlana nie zawiera składników, które powinny być ograniczane w niektórych dietach. Jest ona odpowiednia do codziennego spożycia w dowolnej ilości. Poleca się pić minimum 1,5 litra wody dziennie, aby organizm funkcjonował prawidłowo i był optymalnie nawodniony. Dostępne warianty: smakowe, gazowana, mocno gazowana, lekko gazowana oraz niegazowana.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store