Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Smakowa
Poniżej 1l
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki
Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki Z NUTĄ ŻYWIEC ZDRÓJ 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki

500 ml
ŻYWIEC ZDRÓJ
Polska
1 szt.6 szt.

Cena3,69 zł
7,38 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pyszna kompozycja na bazie krystalicznej górskiej wody źródlanej i soku owocowego. Produkt niskokaloryczny, nie zawiera konserwantów ani barwników.


Cechy

bez barwników

bez konserwantów


ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
72.80 kJ
0.9%
Wartość energetyczna (kcal)
17.40 kcal
0.9%
Węglowodany (g)
4.20 g
1.6%
w tym cukry (g)
4.10 g
4.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
7,38 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
ŻYWIEC ZDRÓJ
Marka:
ŻYWIEC ZDRÓJ
EAN:
5900541013246
Cena za kg:
7,38 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
ŻYWIEC ZDRÓJ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ŻYWIEC ZDRÓJ
EAN:
5900541013246

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej smakuje schłodzony.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data poniżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie pozostawiać dzieci z zakrętką bez nadzoru dorosłych.


Informacje producenta

Marka

Żywiec Zdrój


Marka standaryzowana

MarkaŻywiec Zdrój

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Pyszna kompozycja na bazie krystalicznej górskiej wody źródlanej i soku owocowego. Produkt niskokaloryczny, nie zawiera konserwantów ani barwników.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój niegazowany

Wariant truskawkowy smak

Produkty z kategorii Poniżej 1l

4.9
z 12 opinii
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina 400 ml

KUBUŚ Play!

Napój owocowy woda i owoce jabłko malina

400 ml
7,97 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko brzoskwinia 400 ml

KUBUŚ Play!

Napój owocowy woda i owoce jabłko brzoskwinia

400 ml
7,97 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 25 opinii
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina 400 ml

KUBUŚ Play!

Napój owocowy woda i owoce jabłko malina

400 ml
7,97 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

500 ml
7,18 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 7 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka

Produkty marki ŻYWIEC ZDRÓJ

5.0
z 577 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 319 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 503 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 442 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 79 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 54 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Sports Niegazowany Woda źródlana 700 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Sports

Niegazowany Woda źródlana

700 ml
2,70 zł/l
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 88 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 61 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

1 l
3,19 zł/l
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 31 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 26 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 13 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 12 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Woda delikatnie musująca 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Woda delikatnie musująca

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 17 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

500 ml
4,78 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,50 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 30 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Napój gazowany i Mango-Limonka 1.5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Napój gazowany i Mango-Limonka

1.5 l
3,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store