Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Smakowa
Poniżej 1l
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina
Napój owocowy woda i owoce jabłko malina Play! KUBUŚ 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 25 opinii

KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina

400 ml
KUBUŚ

Cena3,19 zł
7,97 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Źródło witaminy E.


Cechy

z witaminą E

bez konserwantów

bez dodatku cukru

bez sztucznych barwników

bez syropu glukozowo-fruktozowego

dobry skład!


KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina


Produkt dostępny
Dostępne warianty
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
94.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
22.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
5.40 g
2.1%
w tym cukry (g)
5.40 g
6.0%
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina E (mg)
0.90 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Marika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,97 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067404600
Cena za kg:
7,97 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067404600

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w górnej części opakowania. Przechowuj z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Podmarka

Podmarka Play


Opis produktu

Źródło witaminy E.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Źródło witaminy E.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój owocowy

Wariant o smaku maliny

Produkty z kategorii Poniżej 1l

4.9
z 12 opinii
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina 400 ml

KUBUŚ Play!

Napój owocowy woda i owoce jabłko malina

400 ml
7,97 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 25 opinii
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina 400 ml

KUBUŚ Play!

Napój owocowy woda i owoce jabłko malina

400 ml
7,97 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko brzoskwinia 400 ml

KUBUŚ Play!

Napój owocowy woda i owoce jabłko brzoskwinia

400 ml
7,97 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

500 ml
7,18 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 7 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Truskawki Napój niegazowany o smaku truskawki

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store