Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Gazowana
Poniżej 1l
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana
Mocny Gaz Woda źródlana ŻYWIEC ZDRÓJ 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 71 opinii

ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
ŻYWIEC ZDRÓJ
1 szt.12 szt.

1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,98 zł/l
2,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (47% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Woda Źródlana wysokonasycona CO2 Żywiec Zdrój Mocny Gaz oferuje wszystko to, czego potrzebują poszukujący mocnego orzeźwienia - krystaliczną wodę źródlaną i duże intensywne bąble. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą dbać o prawidłowe nawodnienie, a jednocześnie poszukują uderzającego orzeźwienia w upalne dni.


Cechy

z Pojezierza Wałeckiego


ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.10.2026
Tagi
promocja
Powiązane promocje
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml
1,59 zł/szt. kupując 12 szt.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
71 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Napój firmowy mężą
03.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra i smaczna woda. Ale nadal twierdzę, że woda tej firmy z ujęcia górskiego jest lepsza.
31.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczniejsza jest woda z gór
26.02.2026
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,18 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
ŻYWIEC ZDRÓJ
Marka:
ŻYWIEC ZDRÓJ
EAN:
5900541012508
Cena za kg:
3,18 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
ŻYWIEC ZDRÓJ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ŻYWIEC ZDRÓJ
EAN:
5900541012508

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data powyżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. Spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Informacje producenta

Marka

Żywiec Zdrój


Marka standaryzowana

MarkaŻywiec Zdrój

Podmarka

Podmarka Mocny Gaz


Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Woda Źródlana wysokonasycona CO2 Żywiec Zdrój Mocny Gaz oferuje wszystko to, czego potrzebują poszukujący mocnego orzeźwienia - krystaliczną wodę źródlaną i duże intensywne bąble. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą dbać o prawidłowe nawodnienie, a jednocześnie poszukują uderzającego orzeźwienia w upalne dni.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Woda źródlana

Produkty z kategorii Poniżej 1l

4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 32 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 16 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 5 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana gazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana gazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
5.0
z 23 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna gazowana 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło) 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło)

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

500 ml
4,78 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 12 opinii
EVIAN naturalna woda mineralna gazowana (szkło) 750 ml

EVIAN

naturalna woda mineralna gazowana (szkło)

750 ml
13,32 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,50 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 13 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna gazowana 500 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

500 ml
3,58 zł/l
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 51 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana 500 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana

500 ml
3,58 zł/l
Cena1,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 93 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna niskonasycona CO2 600 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna niskonasycona CO2

600 ml
3,92 zł/l
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 10 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna gazowana 600 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

600 ml
4,32 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 93 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca (szkło) 700 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca (szkło)

700 ml
7,13 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.8
z 111 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca 700 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca

700 ml
3,56 zł/l
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 34 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca (szkło) 300 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca (szkło)

300 ml
13,30 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.9
z 21 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna gazowana (szkło) 330 ml

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna gazowana (szkło)

330 ml
9,85 zł/l
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
5.0
z 38 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca - puszka 330 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca - puszka

330 ml
5,61 zł/l
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 102 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło) 700 ml

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło)

700 ml
6,27 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 9 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

500 ml
4,98 zł/l
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 64 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna (szkło) 700 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna (szkło)

700 ml
7,13 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
5.0
z 50 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło) 700 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło)

700 ml
6,41 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 11 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło) 300 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło)

300 ml
12,50 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
5.0
z 1 opinii
KROPLA DELICE Woda mineralna gazowana (szkło) 330 ml

KROPLA DELICE

Woda mineralna gazowana (szkło)

330 ml
11,48 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 18 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna silnie gazowana - puszka 330 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna silnie gazowana - puszka

330 ml
5,61 zł/l
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.8
z 8 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 750 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

750 ml
11,59 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 39 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 500 ml

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

500 ml
2,78 zł/l
Cena1,39 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 7 opinii
SAN PELLEGRINO Woda mineralna naturalnie gazowana PET 500 ml

SAN PELLEGRINO

Woda mineralna naturalnie gazowana PET

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 13 opinii
BORJOMI Woda mineralna (butelka szklana) 500 ml

BORJOMI

Woda mineralna (butelka szklana)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
5.0
z 6 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 330 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.4
z 7 opinii
MAGNESIA GO! Naturalna woda mineralna odgazowana średniozmineralizowana 750 ml

MAGNESIA GO!

Naturalna woda mineralna odgazowana średniozmineralizowana

750 ml
3,32 zł/l
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
5.0
z 26 opinii
PERRIER Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 330 ml

PERRIER

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 3 opinii
KROPLA BESKIDU Naturalna woda mineralna gazowana 500 ml

KROPLA BESKIDU

Naturalna woda mineralna gazowana

500 ml
5,18 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 3 opinii
Mattoni Woda gazowana 750 ml

Mattoni

Woda gazowana

750 ml
9,32 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027
5.0
z 5 opinii
PERRIER Woda mineralna naturalnie gazowana, PET 500 ml

PERRIER

Woda mineralna naturalnie gazowana, PET

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 55 opinii
SAN PELLEGRINO Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 750 ml

SAN PELLEGRINO

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

750 ml
11,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 7 opinii
SAN PELLEGRINO Woda mineralna naturalnie gazowana 250 ml

SAN PELLEGRINO

Woda mineralna naturalnie gazowana

250 ml
23,96 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

Produkty marki ŻYWIEC ZDRÓJ

5.0
z 321 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 80 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 54 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Sports Niegazowany Woda źródlana 700 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Sports

Niegazowany Woda źródlana

700 ml
2,70 zł/l
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 61 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

1 l
3,19 zł/l
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 88 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 578 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 31 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 442 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 503 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 26 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 13 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 17 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

500 ml
4,78 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 12 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Woda delikatnie musująca 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Woda delikatnie musująca

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,50 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 18 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 3 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

3 l
5,98 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 43 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1.86 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1.86 l
8,03 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store