Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Niegazowana
Powyżej 1l
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana
Niegazowany woda źródlana ŻYWIEC ZDRÓJ 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 577 opinii

ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana

9 l
ŻYWIEC ZDRÓJ

Cena17,94 zł
1,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żywiec Zdrój Niegazowany to krystaliczna, górska woda źródlana, idealna do codziennego picia. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka dla dzieci powyżej 1 r.ż. Swój delikatny, łagodny smak, Żywiec Zdrój zawdzięcza naturalnej filtracji przez warstwy piaskowca fliszu karpackiego. To żywiecka przyroda nasyciła wodę zrównoważoną kompozycją składników mineralnych, dzięki czemu jest ona odpowiednia do picia na co dzień.


Cechy

krystaliczna górska woda źródlana


ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.03.2027

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
1,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
9 l
Dostawca:
ŻYWIEC ZDRÓJ
Marka:
ŻYWIEC ZDRÓJ
EAN:
5900541012225
Cena za kg:
1,99 zł/l
Pojemność:
9 l
Marka:
ŻYWIEC ZDRÓJ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ŻYWIEC ZDRÓJ
EAN:
5900541012225

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data poniżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. Spożyć w ciągu 24 godzin od otwarcia.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

6 x 1,5 L Wypij, nie zgniataj Oddaj z nakrętką Odzyskaj kaucję


Informacje producenta

Marka

Żywiec Zdrój


Marka standaryzowana

MarkaŻywiec Zdrój

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Żywiec Zdrój Niegazowany to krystaliczna, górska woda źródlana, idealna do codziennego picia. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka dla dzieci powyżej 1 r.ż. Swój delikatny, łagodny smak, Żywiec Zdrój zawdzięcza naturalnej filtracji przez warstwy piaskowca fliszu karpackiego. To żywiecka przyroda nasyciła wodę zrównoważoną kompozycją składników mineralnych, dzięki czemu jest ona odpowiednia do picia na co dzień.


Dodatkowe informacje

10 Milionów drzew W 2026 r. posadzimy 10-cio milionowe drzewo. Dowiedz się, jak to zrobiliśmy oraz jak drzewa dbają o wodę na www.postronienatury.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Woda źródlana

Wariant Niegazowany

Produkty z kategorii Powyżej 1l

5.0
z 577 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 374 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 419 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
5.0
z 319 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 88 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 33 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.9
z 48 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

ALCALIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,19 zł/l
19,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 31 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna naturalnie alkaiczna niegazowana 1 l

ALCALIA

Naturalna woda mineralna naturalnie alkaiczna niegazowana

1 l
2,49 zł/l
Cena promocyjna2,49 zł
2,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 352 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 5 l

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

5 l
1,00 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 368 opinii
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 9 l

CISOWIANKA

Naturalna niegazowana woda mineralna

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 119 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 9 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

9 l
1,53 zł/l
Cena13,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
4.9
z 180 opinii
KRYSZTAŁ ŻYWIECKI Woda źródlana niegazowana 5 l

KRYSZTAŁ ŻYWIECKI

Woda źródlana niegazowana

5 l
1,12 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 273 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 106 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
2,69 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 56 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa 9 l

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa

9 l
1,66 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
5.0
z 95 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 58 opinii
Jurajska Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

Jurajska

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
Cena11,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.8
z 22 opinii
KROPLA BESKIDU Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

KROPLA BESKIDU

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,46 zł/l
Cena22,14 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.9
z 34 opinii
STAROPOLANKA Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana 1.5 l

STAROPOLANKA

Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 11 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana Active 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana Active

1 l
2,29 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 36 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

1 l
2,19 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 24 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Naturalna woda mineralna niegazowana 6 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Naturalna woda mineralna niegazowana

6 l
2,77 zł/l
Cena16,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 16 opinii
WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa 1.5 l

WIELKA PIENIAWA

Wielka Pieniawa

1.5 l
2,50 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 5 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana 1.5 l

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana

1.5 l
6,66 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 2 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
9,49 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 15 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana 9 l

AQUA CARPATICA

Woda mineralna niegazowana

9 l
3,33 zł/l
Cena29,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 23 opinii
WIELKA PIENIAWA Niegazowana lecznicza woda mineralna 5 l

WIELKA PIENIAWA

Niegazowana lecznicza woda mineralna

5 l
5,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ŻYWIEC ZDRÓJ

5.0
z 319 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 79 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 54 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Sports Niegazowany Woda źródlana 700 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Sports

Niegazowany Woda źródlana

700 ml
2,70 zł/l
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 61 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

1 l
3,19 zł/l
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 88 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 31 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 442 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 503 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 26 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 13 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny 1.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą cytryny

1.2 l
3,91 zł/l
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 17 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

500 ml
4,78 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 12 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Woda delikatnie musująca 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Woda delikatnie musująca

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,50 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 18 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 3 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

3 l
5,98 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 43 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1.86 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1.86 l
8,03 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store