Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Niegazowana
Powyżej 1l
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana
Woda źródlana niegazowana PRIMAVERA 5.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 352 opinii

PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana

5 l
PRIMAVERA
Polska

Cena4,99 zł
1,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Primavera woda źródlana o niskiej zawartości sodu, wydobywana z doskonale zabezpieczonych i izolowanych pokładów, powstałych w epoce dolnej kredy, znajdujących się na terenach leśnych w pobliżu parku krajobrazowego. Woda poddawana procesowi napowietrzania i filtracji. Woda odpowiednia do przygotowania żywności dla niemowląt źródło: Primavera w Aleksandrii


Cechy

polska woda

pozyskiwana z głębokości 473 m

Centrum Zdrowia Dziecka - pozytywna opinia, opinia nr 27/DJW/2020


PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.07.2027

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
352 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzony produkt w bdb cenie. Stały element w mojej kuchni tak potrzebny do dobrej kawy i herbaty, także innych posiłków.
05.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie naj woda niegazowana🚀
29.05.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna do przechowywania rezerwy wody.
14.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Piję ją od "zawsze" z uwagi na skład gdzie nie przesadza wapno :) 👍️
31.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
03.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja woda od x czasu.
09.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ta woda odpowiada mi.
26.09.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra woda, w normalnej cenie i smaczna
23.09.2025
1
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna do nawadniania się ( przynajmniej dla mnie) piję ją od kilku lat.
21.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
w porządku.
12.08.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Może być
01.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Poprostu moją ulubiona
26.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jako zapas wody na nieprzewidywalne okoliczności - wystarczający
02.06.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
1,00 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
5 l
Dostawca:
SAN BENEDETTO
Marka:
PRIMAVERA
EAN:
5903978396791
Cena za kg:
1,00 zł/l
Pojemność:
5 l
Marka:
PRIMAVERA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SAN BENEDETTO
EAN:
5903978396791

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i partia produkcyjna podane na górnej części butelki. Przechowywać w chłodnym, zaciemnionym, wolnym od obcych zapachów miejscu. Chronić przed przemrożeniem. Po otwarciu zaleca się przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Informacje producenta

Marka

Primavera


Marka standaryzowana

MarkaPrimavera

Logotypy stron trzecich

Produkt Polski


Opis produktu

Primavera woda źródlana o niskiej zawartości sodu, wydobywana z doskonale zabezpieczonych i izolowanych pokładów, powstałych w epoce dolnej kredy, znajdujących się na terenach leśnych w pobliżu parku krajobrazowego. Woda poddawana procesowi napowietrzania i filtracji. Woda odpowiednia do przygotowania żywności dla niemowląt źródło: Primavera w Aleksandrii


Podzielony opis produktu

Functional Name Woda źródlana

Variant niegazowana

Produkty z kategorii Powyżej 1l

5.0
z 319 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 33 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.9
z 374 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 419 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
4.9
z 48 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

ALCALIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,19 zł/l
19,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 31 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna naturalnie alkaiczna niegazowana 1 l

ALCALIA

Naturalna woda mineralna naturalnie alkaiczna niegazowana

1 l
2,49 zł/l
Cena promocyjna2,49 zł
2,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 88 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 577 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 119 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 9 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

9 l
1,53 zł/l
Cena13,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
5.0
z 352 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 5 l

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

5 l
1,00 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 368 opinii
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 9 l

CISOWIANKA

Naturalna niegazowana woda mineralna

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 106 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
2,69 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 95 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 180 opinii
KRYSZTAŁ ŻYWIECKI Woda źródlana niegazowana 5 l

KRYSZTAŁ ŻYWIECKI

Woda źródlana niegazowana

5 l
1,12 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 56 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa 9 l

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa

9 l
1,66 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
4.9
z 34 opinii
STAROPOLANKA Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana 1.5 l

STAROPOLANKA

Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 58 opinii
Jurajska Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

Jurajska

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
Cena11,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.8
z 22 opinii
KROPLA BESKIDU Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

KROPLA BESKIDU

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,46 zł/l
Cena22,14 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 11 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana Active 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana Active

1 l
2,29 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 36 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

1 l
2,19 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 24 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Naturalna woda mineralna niegazowana 6 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Naturalna woda mineralna niegazowana

6 l
2,77 zł/l
Cena16,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 273 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana 1.5 l

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana

1.5 l
6,66 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 16 opinii
WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa 1.5 l

WIELKA PIENIAWA

Wielka Pieniawa

1.5 l
2,50 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 2 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
9,49 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 15 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana 9 l

AQUA CARPATICA

Woda mineralna niegazowana

9 l
3,33 zł/l
Cena29,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 23 opinii
WIELKA PIENIAWA Niegazowana lecznicza woda mineralna 5 l

WIELKA PIENIAWA

Niegazowana lecznicza woda mineralna

5 l
5,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PRIMAVERA

4.9
z 33 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.9
z 17 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
4.8
z 5 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana gazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana gazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 119 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 9 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

9 l
1,53 zł/l
Cena13,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
4.9
z 8 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana gazowana 1.5 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana gazowana

1.5 l
1,53 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 1 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana gazowana 1 l

PRIMAVERA

Woda źródlana gazowana

1 l
1,85 zł/l
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store