Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Niegazowana
Powyżej 1l
WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa
Wielka Pieniawa WIELKA PIENIAWA 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 16 opinii

WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa

1.5 l
WIELKA PIENIAWA
Polska
1 szt.6 szt.

Cena3,75 zł
2,50 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wielka Pieniawa to woda wydobywana od 1904 roku z odwiertu na głębokości 34,6 m w uzdrowisku Polanica-Zdrój. Charakteryzuje się stałą i stabilną zawartością charakterystycznych składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Naturalna kompozycja minerałów Wielkiej Pieniawy wpływa korzystnie na poprawę problemów trawiennych i żołądkowych oraz stymuluje ochronę organizmu przed niekorzystnym wpływem środowiska. Woda Wielka Pieniawa zawiera naturalny dwutlenek węgla. Dostępna jest do spożycia na miejscu w pijalni w Polanicy-Zdroju lub w formie butelkowanej w obrocie handlowym.


Cechy

woda prosto z uzdrowiska


WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.01.2027

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
DAREK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Juliusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
2,50 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
UZDROWISKA KŁODZKIE
Marka:
WIELKA PIENIAWA
EAN:
5900985211505
Cena za kg:
2,50 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
WIELKA PIENIAWA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UZDROWISKA KŁODZKIE
EAN:
5900985211505

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Polecany sposób spożycia: pić 2 x dziennie po 250 ml około 1 godz. przed posiłkiem lub 1,5 godz. po posiłku.


Przechowywanie

Data produkcji (jest jednocześnie oznaczeniem partii) / Najlepiej spożyć przed: daty w górnej części butelki. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed przemrożeniem i działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu zaleca się przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 h. Występujący w wodzie osad jest zjawiskiem naturalnym.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Butelka kaucyjna


Informacje producenta

Marka

Wielka Pieniawa


Marka standaryzowana

MarkaWielka Pieniawa

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Wielka Pieniawa to woda wydobywana od 1904 roku z odwiertu na głębokości 34,6 m w uzdrowisku Polanica-Zdrój. Charakteryzuje się stałą i stabilną zawartością charakterystycznych składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Naturalna kompozycja minerałów Wielkiej Pieniawy wpływa korzystnie na poprawę problemów trawiennych i żołądkowych oraz stymuluje ochronę organizmu przed niekorzystnym wpływem środowiska. Woda Wielka Pieniawa zawiera naturalny dwutlenek węgla. Dostępna jest do spożycia na miejscu w pijalni w Polanicy-Zdroju lub w formie butelkowanej w obrocie handlowym.


O marce

Wielka Pieniawa ze źródła Wielka Pieniawa w Polanicy-Zdroju


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Woda

Produkty z kategorii Powyżej 1l

5.0
z 321 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 33 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.9
z 376 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 420 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
4.9
z 48 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

ALCALIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,19 zł/l
19,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 31 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna naturalnie alkaiczna niegazowana 1 l

ALCALIA

Naturalna woda mineralna naturalnie alkaiczna niegazowana

1 l
2,49 zł/l
Cena promocyjna2,49 zł
2,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 88 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 579 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 120 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 9 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

9 l
1,53 zł/l
Cena13,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
5.0
z 354 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 5 l

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

5 l
1,00 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 369 opinii
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 9 l

CISOWIANKA

Naturalna niegazowana woda mineralna

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 106 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
2,69 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 95 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,19 zł/l
Cena19,74 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 57 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa 9 l

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa

9 l
1,66 zł/l
Cena14,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
4.9
z 180 opinii
KRYSZTAŁ ŻYWIECKI Woda źródlana niegazowana 5 l

KRYSZTAŁ ŻYWIECKI

Woda źródlana niegazowana

5 l
1,12 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 34 opinii
STAROPOLANKA Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana 1.5 l

STAROPOLANKA

Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.8
z 22 opinii
KROPLA BESKIDU Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

KROPLA BESKIDU

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,46 zł/l
Cena22,14 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 58 opinii
Jurajska Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

Jurajska

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
Cena11,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 11 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana Active 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana Active

1 l
2,29 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 36 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

1 l
2,19 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 25 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Naturalna woda mineralna niegazowana 6 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Naturalna woda mineralna niegazowana

6 l
2,77 zł/l
Cena16,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 273 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa 1.5 l

WIELKA PIENIAWA

Wielka Pieniawa

1.5 l
2,50 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 5 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana 1.5 l

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana

1.5 l
6,66 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 2 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
9,49 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 15 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna niegazowana 9 l

AQUA CARPATICA

Woda mineralna niegazowana

9 l
3,33 zł/l
Cena29,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 23 opinii
WIELKA PIENIAWA Niegazowana lecznicza woda mineralna 5 l

WIELKA PIENIAWA

Niegazowana lecznicza woda mineralna

5 l
5,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WIELKA PIENIAWA

5.0
z 25 opinii
WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa 330 ml

WIELKA PIENIAWA

Wielka Pieniawa

330 ml
8,64 zł/l
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 23 opinii
WIELKA PIENIAWA Niegazowana lecznicza woda mineralna 5 l

WIELKA PIENIAWA

Niegazowana lecznicza woda mineralna

5 l
5,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store