Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Mineralna
Powyżej 1l
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana
Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 2000 STAROPOLANKA 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 34 opinii

STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
STAROPOLANKA

Cena17,94 zł
1,99 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Naturalna woda mineralna Staropolanka 2000 z ujęcia Staropolanka 2000 (P-300a) z uzdrowiska w Polanicy-Zdroju.


STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.02.2027
Dostępne warianty
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
1,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
9 l
Dostawca:
UZDROWISKA KŁODZKIE
Marka:
STAROPOLANKA
EAN:
5900985200264
Cena za kg:
1,99 zł/l
Pojemność:
9 l
Marka:
STAROPOLANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UZDROWISKA KŁODZKIE
EAN:
5900985200264

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data (jest jednocześnie oznaczeniem partii) w górnej części zgrzewki. Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, wolnym od obcych zapachów. Chronić przed przemrożeniem i działaniem promieni słonecznych. Może występować osad naturalnych związków mineralnych.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Butelka kaucyjna 6 x 1,5 L


Informacje producenta

Marka

Staropolanka


Marka standaryzowana

MarkaStaropolanka

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny

Produkt Polski


Opis produktu

Naturalna woda mineralna Staropolanka 2000 z ujęcia Staropolanka 2000 (P-300a) z uzdrowiska w Polanicy-Zdroju.


O marce

Staropolanka Oficjalny partner reprezentacji


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalna woda mineralna

Wariant wysokozmineralizowana lekko gazowana

Produkty z kategorii Powyżej 1l

5.0
z 34 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 10 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 719 opinii
Nowość
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 76 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna średnionasycona CO2 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna średnionasycona CO2

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 25 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana średnionasycona CO2 10.5 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana średnionasycona CO2

10.5 l
1,65 zł/l
Cena17,34 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 22 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2 10.5 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2

10.5 l
1,65 zł/l
Cena17,34 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 8 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokomineralizowana wysokonasycona CO2 1.75 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokomineralizowana wysokonasycona CO2

1.75 l
1,48 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 27 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana 1 l

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana

1 l
2,29 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 35 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna - Średnionasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna - Średnionasycona CO2

9 l
1,83 zł/l
Cena16,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 13 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2

9 l
1,83 zł/l
Cena16,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 51 opinii
MUSZYNA ZDRÓJ Woda wysokozmineralizowana gazowana 9 l

MUSZYNA ZDRÓJ

Woda wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,43 zł/l
Cena12,90 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 191 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 221 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 273 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2 1.5 l

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ woda i minerały 7.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Minerals+ woda i minerały

7.2 l
2,99 zł/l
Cena21,54 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki STAROPOLANKA

4.9
z 18 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło) 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło)

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 23 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna gazowana 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 17 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło) 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło)

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
STAROPOLANKA Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana 1.5 l

STAROPOLANKA

Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.9
z 14 opinii
STAROPOLANKA Woda mineralna niegazowana 500 ml

STAROPOLANKA

Woda mineralna niegazowana

500 ml
3,90 zł/l
Cena1,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.7
z 3 opinii
STAROPOLANKA KIDS Woda źródlana niegazowana 2.97 l

STAROPOLANKA KIDS

Woda źródlana niegazowana

2.97 l
6,73 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store