Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Mineralna
Powyżej 1l
PIWNICZANKA Woda mineralna - Średnionasycona CO2
Woda mineralna   Średnionasycona CO2 PIWNICZANKA 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 35 opinii

PIWNICZANKA Woda mineralna - Średnionasycona CO2

9 l
PIWNICZANKA
Polska

Cena16,50 zł
1,83 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Woda wysokozmineralizowana, zawiera wapń, magnez, wodorowęglany. Wydobywana ze złoża w gm. Piwniczna-Zdrój z ujęcia Piwniczanka. Woda napowietrzana i filtrowana, częściowo odgazowana. Naturalna woda mineralna nasycona CO₂ (gazowana), średnionasycona dwutlenkiem węgla - od 1500 do 4000 mg/l CO₂.


Cechy

częściowo odgazowana

zawiera wapń i magnez

International Taste Institute 2024 Brussels - nagroda Znakomity smak

wysokozmineralizowana


PIWNICZANKA Woda mineralna - Średnionasycona CO2


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.02.2027
Dostępne warianty
PIWNICZANKA Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2
Pokaż wszystkie

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
1,83 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
9 l
Dostawca:
PIWNICZANKA SPÓŁDZIE
Marka:
PIWNICZANKA
EAN:
5900467000849
Cena za kg:
1,83 zł/l
Pojemność:
9 l
Marka:
PIWNICZANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PIWNICZANKA SPÓŁDZIE
EAN:
5900467000849

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym, chłodnym, wolnym od obcych zapachów miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemarznięciem. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin. Najlepiej spożyć przed datą podaną poniżej nakrętki.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

6 x 1,5 L Butelka z kaucją PolKa Polska Kaucja Butelka zwrotna nie zgniatać butelki


Informacje producenta

Marka

Piwniczanka


Marka standaryzowana

MarkaPiwniczanka

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Woda wysokozmineralizowana, zawiera wapń, magnez, wodorowęglany. Wydobywana ze złoża w gm. Piwniczna-Zdrój z ujęcia Piwniczanka. Woda napowietrzana i filtrowana, częściowo odgazowana. Naturalna woda mineralna nasycona CO₂ (gazowana), średnionasycona dwutlenkiem węgla - od 1500 do 4000 mg/l CO₂.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalna woda mineralna

Wariant średnionasycona CO₂

Produkty z kategorii Powyżej 1l

5.0
z 34 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 10 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 719 opinii
Nowość
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 76 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna średnionasycona CO2 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna średnionasycona CO2

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 25 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana średnionasycona CO2 10.5 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana średnionasycona CO2

10.5 l
1,65 zł/l
Cena17,34 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 22 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2 10.5 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2

10.5 l
1,65 zł/l
Cena17,34 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 8 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokomineralizowana wysokonasycona CO2 1.75 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokomineralizowana wysokonasycona CO2

1.75 l
1,48 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 27 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana 1 l

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana

1 l
2,29 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 35 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna - Średnionasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna - Średnionasycona CO2

9 l
1,83 zł/l
Cena16,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 13 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2

9 l
1,83 zł/l
Cena16,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 51 opinii
MUSZYNA ZDRÓJ Woda wysokozmineralizowana gazowana 9 l

MUSZYNA ZDRÓJ

Woda wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,43 zł/l
Cena12,90 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 191 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 221 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 273 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,26 zł/l
Cena11,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2 1.5 l

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ woda i minerały 7.2 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Minerals+ woda i minerały

7.2 l
2,99 zł/l
Cena21,54 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki PIWNICZANKA

4.9
z 13 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2

9 l
1,83 zł/l
Cena16,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store