Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Mielone i kostki
DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie
Roślinne Kiełbaski Węgierskie DOBRA KALORIA 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 63 opinii

DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie

180 g
DOBRA KALORIA
Polska

Cena9,89 zł
54,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Co dobrego w kiełbaskach? Potas Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego Powyższe efekty zdrowotne można osiągnąć spożywając co najmniej 70 g produktu dziennie. Znaczenie ma także zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia. Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian


Cechy

smak bez mięsa

100 % natury 22 % białka

bez dodatku konserwantów, barwników, glutaminanu sodu

bez soi

na bazie boczniaka

naturalne źródło: błonnika i potasu


DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie


Produkt dostępny
Data przydatności: około 15 dni
Dostępne warianty
DOBRA KALORIA Roślinna Kaszanka jęczmienna
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1249.00 kJ
14.9%
Wartość energetyczna (kcal)
299.00 kcal
15.0%
Tłuszcz (g)
16.00 g
22.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.20 g
21.0%
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
3.40 g
3.8%
Błonnik (g)
5.60 g
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Potas (mg)
440.00 mg
22.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
63 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
3%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️💯
09.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
pikantne ale bez unami
26.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nasze ulubione
26.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
54,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
KUBARA
Marka:
DOBRA KALORIA
EAN:
5903548004040
Cena za kg:
54,94 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
DOBRA KALORIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUBARA
EAN:
5903548004040

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec na ruszcie(Od postaci schłodzonej):

Grill czas: jak lubisz obracając na każdą ze stron

Instrukcje dotyczące przyrządzenia(Od postaci schłodzonej):

Gotowe do spożycia, najlepsze na ciepło

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci schłodzonej):

Patelnia czas: 3 minuty obracając na rozgrzanej patelni z olejem


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze 0-8°C. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu opakowania.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Dobra Kaloria


Marka standaryzowana

MarkaDobra Kaloria

Opis produktu

Co dobrego w kiełbaskach? Potas Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego Powyższe efekty zdrowotne można osiągnąć spożywając co najmniej 70 g produktu dziennie. Znaczenie ma także zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia. Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian


O producencie

Polska Firma Rodzinna W naszej rodzinnej firmie sami tworzymy receptury produktów i wdrażamy innowacje na światową skalę. Dlatego też receptura oraz sposób wytwarzania tego produktu zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP, numer zgłoszenia P.428318 i P.431614.


Dodatkowe informacje

Chcesz nam coś przekazać? Facebook/dobrakaloria Instagram/dobrakaloria halo@dobrakaloria.pl dobrakaloria.pl Zmieńmy razem świat na lepszy Hodowla zwierząt odpowiada za emisję 18 % gazów cieplarnianych wytwarzanych przez człowieka Wybierając roślinne posiłki zmniejszasz emisję CO2 do atmosfery oraz ograniczasz zużycie energii i wody. Przyszłość planety to rośliny!


Oświadczenia żywieniowe

naturalne źródło: błonnika i potasu


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Roślinne kiełbaski na patelnię

Wariant węgierskie

Produkty z kategorii Mielone i kostki

4.8
z 30 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
71,19 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
73,06 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
5.0
z 39 opinii
DOBRA KALORIA Roślinna Kaszanka jęczmienna 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinna Kaszanka jęczmienna

180 g
49,39 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 63 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Kiełbaski Węgierskie

180 g
54,94 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.6
z 12 opinii
BEYOND MEAT Beyond Mince 250 g

BEYOND MEAT

Beyond Mince

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 20 opinii
VIVERA Mielone wegańskie 175 g

VIVERA

Mielone wegańskie

175 g
98,80 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 15 opinii
PLANTWAY Roślinny doner a la baranina 150 g

PLANTWAY

Roślinny doner a la baranina

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 58 opinii
GARDEN GOURMET Wegański Kotlet Mielony 200 g

GARDEN GOURMET

Wegański Kotlet Mielony

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DOBRA KALORIA

4.8
z 28 opinii
Nowość
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy

102 g
117,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala muffin jagodowy

102 g
117,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.9
z 23 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala tarta malinowa 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala tarta malinowa

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 11 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 31 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy chrupiący orzech 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy chrupiący orzech

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 36 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta pomarańczowe 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta pomarańczowe

65 g
107,54 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 17 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta limonki 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta limonki

65 g
107,54 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.8
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzechowy z czekoladą

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 12 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzech laskowy

35 g
127,14 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 86 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny Burger 170 g

DOBRA KALORIA

Roślinny Burger

170 g
44,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 39 opinii
DOBRA KALORIA Roślinna Kaszanka jęczmienna 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinna Kaszanka jęczmienna

180 g
49,39 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 62 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Nuggetsy a'la kurczak 175 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Nuggetsy a'la kurczak

175 g
61,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 6 opinii
DOBRA KALORIA Baton kokos z czekoladą 33 g

DOBRA KALORIA

Baton kokos z czekoladą

33 g
151,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.9
z 41 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny sznycel 190 g

DOBRA KALORIA

Roślinny sznycel

190 g
59,42 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store