Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Mielone i kostki
VIVERA Mielone wegańskie
Mielone wegańskie VIVERA 175g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 20 opinii

VIVERA Mielone wegańskie

175 g
VIVERA

Cena17,29 zł
98,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

100 % wegański

zawiera 20 % białka + witamina B12 & żelazo

podawać na ciepło

wysoka zawartość białka

źródło witaminy B12 i żelaza


VIVERA Mielone wegańskie


Produkt dostępny
Data przydatności: około 16 dni
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
532.00 kJ
6.3%
Wartość energetyczna (kcal)
126.00 kcal
6.3%
Tłuszcz (g)
0.60 g
0.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
7.20 g
2.8%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Błonnik (g)
5.80 g
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Witamina B12 (µg)
0.38 g
15.2%
Żelazo (mg)
2.10 mg
14.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
świetne!!! Nie do rozróżnienia od mięsa
22.10.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Guillermo
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.05.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
98,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
175 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
VIVERA
EAN:
8718300886768
Cena za kg:
98,80 zł/kg
Waga:
175 g
Marka:
VIVERA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
8718300886768

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci schłodzonej):

Smażyć na średnim ogniu przez 4 minuty.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 7


Informacje producenta

Marka

Vivera


Marka standaryzowana

MarkaVivera

Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość białka

Źródło witaminy B12 i żelaza


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wegańskie mielone

Produkty z kategorii Mielone i kostki

5.0
z 58 opinii
GARDEN GOURMET Wegański Kotlet Mielony 200 g

GARDEN GOURMET

Wegański Kotlet Mielony

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
71,19 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
73,06 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
VIVERA Mielone wegańskie 175 g

VIVERA

Mielone wegańskie

175 g
98,80 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.6
z 12 opinii
BEYOND MEAT Beyond Mince 250 g

BEYOND MEAT

Beyond Mince

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 63 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Kiełbaski Węgierskie

180 g
54,94 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 39 opinii
DOBRA KALORIA Roślinna Kaszanka jęczmienna 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinna Kaszanka jęczmienna

180 g
49,39 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 15 opinii
PLANTWAY Roślinny doner a la baranina 150 g

PLANTWAY

Roślinny doner a la baranina

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Produkty marki VIVERA

4.8
z 16 opinii
VIVERA Sznycel wegański w panierce 200 g

VIVERA

Sznycel wegański w panierce

200 g
82,95 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 10 opinii
VIVERA Roślinne paluszki 189 g

VIVERA

Roślinne paluszki

189 g
87,04 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 11 opinii
VIVERA Roślinne nuggetsy 180 g

VIVERA

Roślinne nuggetsy

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store