Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe owoce
Kiwi
FRISCO ORGANIC Kiwi świeże BIO 2-3 szt. tacka
Kiwi świeże BIO 2 3 szt. tacka FRISCO ORGANIC 195g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 213 opinii

FRISCO ORGANIC Kiwi świeże BIO 2-3 szt. tacka

195 g
FRISCO ORGANIC
Argentyna

friscontowa cena
Cena7,39 zł
37,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
213 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
74%
4
19%
3
4%
2
2%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie sobie, częściowo wylądowały w koszu na śmieci.
08.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
3 sztuki, bardzo małe, bardzo twarde, nie miękną po paru dniach
18.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Muszą poleżeć, by dojrzały.
29.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
owoce są małe, twarde, niedojrzałe
25.10.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne kiwi. Czasami przychodzą twarde I trzeba poczekać, ale ok
01.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie w pełni dojrzałe
10.03.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo małe owoce
04.03.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak poleżą - zmiękną
26.02.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarde niedojrzałe
13.02.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo małe i twarde, musiały u mnie poleżeć jeszcze 4 dni
31.01.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Zakupione kiwi są twarde, niedojrzałe, muszą długo poleżeć, by nadawały się do spożycia.
26.12.2024
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Małe owoce czego nie widać jak się zamawia towar.
16.12.2024
0
0
Anton
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo małe kiwi, nie polecam.
11.12.2024
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo mały kaliber, mało miąższu
11.12.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Na trzy niewielkie sztuki jedna była niedobra, zleżała. Pozostałe OK
09.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiwi rozmiarów mikro i bardzo twarde, nie do zjedzenia, nadal czekaj aż dojrzeją :/
28.11.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, słodkie w smaku.
25.10.2024
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre 👍️
22.07.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiwi na razie muszą dojrzeć bo są bardzo twarde
21.07.2024
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Część owoców jest bardzo dojrzała i zepsuta Pozostałe bardzo smaczne choć niewielkie
26.06.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
195 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5902389102915
Cena za kg:
37,90 zł/kg
Waga:
195 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
5902389102915

Produkty z kategorii Kiwi

4.7
z 358 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

FRISCO FRESH

Kiwi sztuka

80 g
23,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,89 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1211 opinii
FRISCO FRESH Kiwi 3-5 szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Kiwi 3-5 szt. (400g-600g)

~500 g
14,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 72 opinii
FRISCO FRESH Kiwi żółte Zespri 300 g

FRISCO FRESH

Kiwi żółte Zespri

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.6
z 213 opinii
FRISCO ORGANIC Kiwi świeże BIO 2-3 szt. tacka 195 g

FRISCO ORGANIC

Kiwi świeże BIO 2-3 szt. tacka

195 g
37,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.7
z 205 opinii
FRISCO ORGANIC Kiwi BIO 6-7 szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Kiwi BIO 6-7 szt. (400g-600g)

~500 g
31,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.5
z 32 opinii
FRISCO ORGANIC Kiwi żółte świeże BIO (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Kiwi żółte świeże BIO (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 382 opinii
FRISCO FRESH Kiwi koszyk 11-15 szt. 1 kg

FRISCO FRESH

Kiwi koszyk 11-15 szt.

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 141 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 155 opinii
FRISCO ORGANIC Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt. 1 szt

FRISCO ORGANIC

Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store