Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Korzeniowe
Pietruszka
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO
Pietruszka BIO FRISCO ORGANIC 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 58 opinii

FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO

500 g
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena7,99 zł
15,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 8 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
58 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
9%
3
2%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pietruszka przyszła spleśniała :(
16.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha do zupy 💪
31.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i zdrowa
21.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dość drobna.
27.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
swieża
07.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
tylko bio wybieram
21.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pietruszka nie była świeża.
15.07.2024
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
15.01.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Warzywa godne polecenia!
25.12.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, jeszcze nie zwiędnięta :)
22.11.2023
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Swieza
06.11.2023
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Pietruszka OK.
31.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5902984678921
Cena za kg:
15,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
EAN:
5902984678921

Produkty z kategorii Pietruszka

4.8
z 2208 opinii
FRISCO FRESH Pietruszka luz (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Pietruszka luz (240g-360g)

~300 g
7,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,39 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 141 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 155 opinii
FRISCO ORGANIC Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt. 1 szt

FRISCO ORGANIC

Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store