Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 6 miesiąca
Mieszanki owocowe
KUBUŚ Baby Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu
Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu Baby KUBUŚ 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

KUBUŚ Baby Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu

100 g
KUBUŚ
Polska
1 szt.9 szt.

2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,90 zł/kg
2,69 zł
cena za 1 szt. poza zestawem

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt.


Cechy

bez dodatku cukru, bez konserwantów*

*Zgodnie z przepisami prawa żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera dodanych substancji konserwujących, barwników i wzmacniaczy smaku


KUBUŚ Baby Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
KUBUŚ Baby Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bez cukru
Powiązane promocje
KUBUŚ Baby Mus deser owocowy typu budyń banan jabłko po 6 miesiącu 100 g
2,69 zł/szt. kupując 4 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
226.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
53.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
0.40 g
0.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.05 g
0.3%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
20.00 mg
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067407601
Cena za kg:
26,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067407601

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: - Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 24 godziny, jeżeli dziecko nie jadło bezpośrednio z opakowania. - Nie używaj produktu, jeśli zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone lub odkształcone. - Nie podgrzewaj opakowania w mikrofalówce. - Zawsze sprawdzaj temperaturę produktu przed podaniem. - Podawaj siedzącemu dziecku łyżeczką lub bezpośrednio z opakowania, w zależności od fazy rozwoju dziecka.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Produkt przechowuj w temperaturze pokojowej. Najlepiej spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Podmarka

Podmarka Baby


Opis produktu

Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt.


O marce

Polska Marka


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Wysoka zawartość witaminy C.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mus po 6 miesiącu

Wariant jabłko truskawka banan marchew

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii

24% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
49,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 6 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 11 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 1 opinii
HOLLE Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka 100 g

HOLLE

Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
HIPP BIO od pokoleń Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
BOBOVITA Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
BOBOVITA Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.5
z 2 opinii
BOBOVITA Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu 80 g

BOBOVITA

Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 5 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
BOBOVITA Owoce Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA JogoMi! Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu 80 g

BOBOVITA JogoMi!

Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
BOBOVITA Owoce Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
BOBOVITA Deserek Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 13 opinii
KUBUŚ Baby Mus + Kaszka jabłko banan po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus + Kaszka jabłko banan po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store