Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 6 miesiąca
Mieszanki owocowe
GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu
Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu GERBER 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
GERBER
Polska

3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
62,38 zł/kg
4,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (24% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

nowy Incredipouch Zobacz, jak zmieniło się nasze opakowanie! Nowa tubka Gerber Incredipouch zaprojektowana jest z myślą o przyszłym recyklingu dzięki użyciu jednego typu materiału. Owoce w tej tubce pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i starannie wybranych dostawców. 65 % gruszka 35 % suszona śliwka Żywność przeznaczona dla niemowląt i dzieci.


Cechy

z dodatkiem witaminy C

bez dodatku cukru¹

porcja owoców

produkt przetarty

¹Zawiera naturalnie występujące cukry


GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g
3,79 zł/szt. kupując 3 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
325.00 kJ
3.9%
Wartość energetyczna (kcal)
77.00 kcal
3.9%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
17.00 g
6.5%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
20.00 mg
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Claudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Kalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GERBER
EAN:
8445290165763
Cena za kg:
47,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
GERBER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290165763

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: - Wyciśnij zawartość bezpośrednio na łyżeczkę. - Dzieci po 12. miesiącu życia mogą spożywać produkt bezpośrednio z tubki. - Produkt podawaj dziecku w pozycji siedzącej, pod kontrolą dorosłego.


Przechowywanie

- Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na opakowaniu. - Produkt przechowuj w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A., Vevey, Szwajcaria. Pakowano w atmosferze ochronnej.


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

6


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

- Uwaga! Nakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka. - Nie używaj jeżeli opakowanie jest uszkodzone lub napuchnięte. - Nigdy nie podgrzewaj tubki z produktem w kuchence mikrofalowej.


Informacje producenta

Marka

Gerber


Marka standaryzowana

MarkaGerber

Opis produktu

nowy Incredipouch Zobacz, jak zmieniło się nasze opakowanie! Nowa tubka Gerber Incredipouch zaprojektowana jest z myślą o przyszłym recyklingu dzięki użyciu jednego typu materiału. Owoce w tej tubce pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i starannie wybranych dostawców. 65 % gruszka 35 % suszona śliwka Żywność przeznaczona dla niemowląt i dzieci.


Dodatkowe informacje

Centrum Informacji dla Rodziców www.gerber.pl Tel. 801 333 000 Dołącz do programu Nestlé Baby&me


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deserek

Wariant gruszka suszona śliwka po 6. miesiącu

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii

24% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
49,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 1 opinii
HOLLE Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka 100 g

HOLLE

Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
HIPP BIO od pokoleń Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
BOBOVITA Owoce Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
BOBOVITA Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
BOBOVITA Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
BOBOVITA Owoce Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
BOBOVITA Deserek Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.5
z 2 opinii
BOBOVITA Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu 80 g

BOBOVITA

Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA JogoMi! Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu 80 g

BOBOVITA JogoMi!

Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 5 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Produkty marki GERBER

5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 9 opinii
GERBER OBIADEK Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
38,32 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
GERBER Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
Nowość
GERBER JUNIOR Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO 28 g

GERBER Organic

Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER OBIADEK Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO 28 g

GERBER Organic

Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.5
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu 250 g

GERBER OBIADEK

Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 6 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 9 opinii
Nowość
GERBER Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia 180 g

GERBER

Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia

180 g
69,39 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g 125 g

GERBER

Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store