Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 6 miesiąca
Mieszanki owocowe
BOBOVITA Owoce Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu
Jabłka, morele i banany   po 6 miesiącu Owoce BOBOVITA 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BOBOVITA Owoce Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu

190 g
BOBOVITA
1 szt.6 szt.

Cena6,35 zł
33,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
W deserkach BoboVita nie ma owoców z niekontrolowanych upraw, gdyż producent wie, jak ważne jest zdrowie i troska o każde dziecko. Deserki BoboVita powstają wyłącznie z wartościowych składników, które mają najwyższe certyfikaty produktowe. W skład deserku BoboVita wchodzą owoce pochodzące z wybranych, rygorystycznie kontrolowanych upraw. Natomiast mleczne i zbożowe dodatki wzbogacają dietę dziecka w wartościowe składniki odżywcze. Jabłko, morela i banan - owoce, które Państwa dziecko wyjątkowo polubi.
Nie zaleca się podawać niemowlętom ze skłonnością do odczynów alergicznych.

Cechy

hit BoboVita*
*wśród owoców i deserków w słoiczkach BoboVita 190 g, sprzedaż wg AC Nielsen, 2017


BOBOVITA Owoce Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.09.2027
Dostępne warianty
BOBOVITA Owoce Jabłka, mango, melon i brzoskwinie - po 8 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
280.00 kJ
3.3%
Wartość energetyczna (kcal)
66.00 kcal
3.3%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
15.00 g
5.8%
w tym cukry (g)
9.00 g
10.0%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
15.00 mg
18.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
33,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
59003069
Cena za kg:
33,42 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
59003069

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

6


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka.


Informacje producenta

Marka

BoboVita


Marka standaryzowana

MarkaBoboVita

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj


O marce

BoboVita. Jakość potwierdzona na 100%


O producencie

100 % energii elektrycznej w naszej fabryce pochodzi ze źródeł odnawialnych Certyfikowany producent ISO 22000


Dodatkowe informacje

Zapytaj o rozszerzanie diety Mariolę, eksperta BoboVita aplikacja BoboVita Messenger bobovita.pl 801 16 55 55 Znajdź nas na: Instagram Facebook


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Morele banany i jabłka po 6 miesiącu


Marka producenta

Marka:Nutricia


Pochodzenie

:Wyprodukowano w UE

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii

24% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
49,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 1 opinii
HOLLE Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka 100 g

HOLLE

Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
HIPP BIO od pokoleń Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
BOBOVITA Owoce Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
BOBOVITA Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
BOBOVITA Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
BOBOVITA Owoce Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
BOBOVITA Deserek Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.5
z 2 opinii
BOBOVITA Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu 80 g

BOBOVITA

Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA JogoMi! Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu 80 g

BOBOVITA JogoMi!

Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 5 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Produkty marki BOBOVITA

5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 4 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 7 opinii
BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
BOBOVITA Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store