Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 6 miesiąca
Mieszanki owocowe
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO
Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO FRUCHTBAR 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
FRUCHTBAR

Cena7,99 zł
79,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgotzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
FRUCHTBAR
EAN:
4260133231948
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
FRUCHTBAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4260133231948

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii

24% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
49,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HOLLE Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka 100 g

HOLLE

Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
HIPP BIO od pokoleń Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.8
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
BOBOVITA Owoce Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
BOBOVITA Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
BOBOVITA Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.5
z 2 opinii
BOBOVITA Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu 80 g

BOBOVITA

Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA JogoMi! Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu 80 g

BOBOVITA JogoMi!

Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesi�ącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
BOBOVITA Owoce Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
BOBOVITA Deserek Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 5 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026

Produkty marki FRUCHTBAR

5.0
z 3 opinii

34% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO 90 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO

90 g
99,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
130,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 2 opinii

24% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
49,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
152,10 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g) 132 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g)

132 g
113,56 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO

100 g
134,90 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO 40 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO

40 g
249,75 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store