Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 12-15 miesiąca
Ze zbożami
FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO
Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO FRUCHTBAR 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO

100 g
FRUCHTBAR

7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (38% taniej)
79,90 zł/kg
7,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (38% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.11.2026
Dostępne warianty
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
Powiązane promocje
FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO 100 g
4,99 zł/szt. kupując 3 szt.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
FRUCHTBAR
EAN:
4260133232624
Cena za kg:
49,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
FRUCHTBAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4260133232624

Produkty z kategorii Ze zbożami

5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 1 opinii
PSI PATROL Przecier truskawka- malina z owsem BIO 100 g

PSI PATROL

Przecier truskawka- malina z owsem BIO

100 g
39,90 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sport Banany-Gruszki-Pomarańcze-Mango z ryżem Mus owocowy 120 g

HIPP BIO od pokoleń

Sport Banany-Gruszki-Pomarańcze-Mango z ryżem Mus owocowy

120 g
48,25 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sport Gruszki-Banany-Winogrona z owsem Mus owocowy po 1. roku 120 g

HIPP BIO od pokoleń

Sport Gruszki-Banany-Winogrona z owsem Mus owocowy po 1. roku

120 g
48,25 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 1 opinii
PSI PATROL Przecier truskawka - malina z owsem BIO 100 g

PSI PATROL

Przecier truskawka - malina z owsem BIO

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO Musli chrupiące krokodyle Jabłko-Cynamon od 3 roku życia 300 g

HIPP BIO

Musli chrupiące krokodyle Jabłko-Cynamon od 3 roku życia

300 g
63,30 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
HIPP BIO Musli chrupiące dinozaury owoce leśne po 3 roku życia 300 g

HIPP BIO

Musli chrupiące dinozaury owoce leśne po 3 roku życia

300 g
63,30 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO Musli chrupiące lwy Truskawka-Wanilia od 3 roku życia 300 g

HIPP BIO

Musli chrupiące lwy Truskawka-Wanilia od 3 roku życia

300 g
63,30 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRUCHTBAR

5.0
z 3 opinii

34% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO 90 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO

90 g
99,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
130,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
5.0
z 2 opinii

24% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
49,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
152,10 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g) 132 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g)

132 g
113,56 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO 40 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO

40 g
249,75 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO

100 g
134,90 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus owocowy 3 zboża - brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus owocowy 3 zboża - brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store