Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Przekąski i słodycze
Krakersy
FRUCHTBAR Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO
Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo bananowe po 8 miesiącu BIO FRUCHTBAR 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

FRUCHTBAR Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO

30 g
FRUCHTBAR
Niemcy

Cena7,99 zł
266,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
266,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
FRUCHTBAR
EAN:
4260133231351
Cena za kg:
266,33 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
FRUCHTBAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4260133231351

Produkty z kategorii Krakersy

4.9
z 35 opinii
BIOMINKI Talarki jaglano - kukurydziane BIO 55 g

BIOMINKI

Talarki jaglano - kukurydziane BIO

55 g
90,73 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ANIA Krakersy Mini Jungle BIO 100 g

ANIA

Krakersy Mini Jungle BIO

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
BOBOVITA Krakersy puzzle pszenno-orkiszowe groszek z nutą bazylii po 15 miesiącu 105 g

BOBOVITA

Krakersy puzzle pszenno-orkiszowe groszek z nutą bazylii po 15 miesiącu

105 g
114,19 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

Produkty marki FRUCHTBAR

5.0
z 3 opinii

34% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO 90 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO

90 g
99,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
130,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 2 opinii

24% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
49,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
152,10 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g) 132 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g)

132 g
113,56 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO

100 g
134,90 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO 40 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO

40 g
249,75 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store