Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Przekąski i słodycze
Krakersy
ANIA Krakersy Mini Jungle BIO
Krakersy Mini Jungle BIO ANIA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

ANIA Krakersy Mini Jungle BIO

100 g
ANIA

Cena5,95 zł
59,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.08.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
ANIA
EAN:
5903453007822
Cena za kg:
59,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
ANIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5903453007822

Produkty z kategorii Krakersy

4.9
z 35 opinii
BIOMINKI Talarki jaglano - kukurydziane BIO 55 g

BIOMINKI

Talarki jaglano - kukurydziane BIO

55 g
90,73 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ANIA Krakersy Mini Jungle BIO 100 g

ANIA

Krakersy Mini Jungle BIO

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
BOBOVITA Krakersy puzzle pszenno-orkiszowe groszek z nutą bazylii po 15 miesiącu 105 g

BOBOVITA

Krakersy puzzle pszenno-orkiszowe groszek z nutą bazylii po 15 miesiącu

105 g
114,19 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

Produkty marki ANIA

5.0
z 40 opinii
ANIA Mini Zoo Ciasteczka pszenne BIO 100 g

ANIA Mini Zoo

Ciasteczka pszenne BIO

100 g
54,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 43 opinii
ANIA Mini Zoo Ciasteczka z czekoladą BIO 100 g

ANIA Mini Zoo

Ciasteczka z czekoladą BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 31 opinii
ANIA Wafle domowe z otrębami bez dodatku cukrów BIO 190 g

ANIA

Wafle domowe z otrębami bez dodatku cukrów BIO

190 g
57,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
Nowość
ANIA Ciasteczka orkiszowe naturalne bez dodatku cukrów BIO 120 g

ANIA

Ciasteczka orkiszowe naturalne bez dodatku cukrów BIO

120 g
106,58 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
ANIA Ciasteczka owsiane cynamonowe bez dodatku cukrów BIO 150 g

ANIA

Ciasteczka owsiane cynamonowe bez dodatku cukrów BIO

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store