Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 6 miesiąca
Mieszanki owocowe
FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO
Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO FRUCHTBAR 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

24% taniej

5.0
z 2 opinii

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
FRUCHTBAR
Niemcy

Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
49,90 zł/kg
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (24% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
bio
wegetariański
bez cukru
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgotzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
FRUCHTBAR
EAN:
4260133232549
Cena za kg:
49,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
FRUCHTBAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4260133232549

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko truskawka marchew po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko marchew mango po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii

24% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ekologiczny mus malina banan gruszka powyżej 6 miesięcy BIO

100 g
49,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko morela dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko gruszka malina jagoda dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko mango dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus jabłka-banany-mango-kokos po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mango-Brzoskwinie Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Mus owocowy po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Mirabelki-Brzoskwinie muc owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HOLLE Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka 100 g

HOLLE

Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-Gruszki-Banany Mus owocowy BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Mus owocowy gruszki-banany-kiwi po 6. miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
HIPP BIO od pokoleń Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszka,jabłko,mango, marakuja, po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.8
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i truskawki z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus truskawki i wiśnie z bananem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
BOBOVITA Owoce Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka, morele i banany - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko i truskawki z bananem po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
BOBOVITA Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko suszona śliwka po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
BOBOVITA Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko, mango, pomarańcza po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus banan z mango i kokosem po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.5
z 2 opinii
BOBOVITA Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu 80 g

BOBOVITA

Mus banan z jagodami i czarną porzeczką po 6 miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA JogoMi! Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu 80 g

BOBOVITA JogoMi!

Owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesi�ącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus gruszka z bananem i morelą po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus jagody, jabłka, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
BOBOVITA Owoce Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce

Brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi - po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
BOBOVITA Deserek Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, banany i soczyste pomarańcze - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa 100 g

BOBOVITA

Mus truskawki, wiśnie, banany po 6 miesiącu Świnka Peppa

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 5 opinii
BOBOVITA Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026

Produkty marki FRUCHTBAR

5.0
z 3 opinii

34% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO 90 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO

90 g
99,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
130,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
152,10 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g) 132 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g)

132 g
113,56 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, banan, śliwka, czarna porzeczka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO

100 g
134,90 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO 40 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO

40 g
249,75 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, truskawka po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store