Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Ziemniaki
Bataty
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)
Ziemniaki bataty słodkie BIO FRISCO ORGANIC 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 118 opinii

FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
FRISCO ORGANIC
Portugalia

Cena17,99 zł
17,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Patat, zwnay również batatem lub ziemniakiem słodkim jest płożącą się byliną o czerwonych lub różowych kwiatach. Nie jest znany w stanie dzikim. Pochodzi z  Ameryki Południowej. Jadalną częścią rośliny są bulwy o masie 3 kg, koloru żółtobrązowego, białawego.

Numer certyfikatu: PL-EKO-07-07904


FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
119 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
16%
3
2%
2
3%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Stary,suchyj
02.05.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie są pierwszej świeżości
18.01.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Małe i obeschniete
12.03.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Małe i to mi pasuje
27.01.2025
0
0
Bogusław
zweryfikowano
Zgłaszam
Były mokre i parchate
23.12.2024
0
0
Kimberley
zweryfikowano
Zgłaszam
They were quite small.
02.04.2024
0
0
Kalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwiędnięte i niektóre zapleśniałe :(
19.02.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre, zdrowe, świeże
09.02.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkty były dla mojej mamy , jest zadowolona . 👍😊
29.12.2023
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre pomarańczowe
27.11.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
do zupki z dyni idealnie podkręciły smaczek i nadały gęstości
07.11.2023
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt dobrze zapakowany, nieuszkodzony smaczny.
03.04.2023
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety bataty były nieświeże.
08.01.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko super!!
21.10.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
ok, szkoda że nie da się wybierać pojedynczych sztuk
17.07.2022
0
0
Boguslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Swieze i dobrej jakosci, jak zawsze. Pozdrawiam 🤣👍
16.07.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
11.07.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodkie, świeże.
21.02.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super. Nieduze ,bez skazy i smaczne
20.12.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne zabezpieczenie, ziemniaki całe i zdrowe. Jakość ziemniaków oceniam najwyżej. Niestety dość szybko 2 z 6 się zepsuły.
09.12.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22223295
Cena za kg:
17,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22223295

Produkty z kategorii Bataty

4.9
z 990 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 118 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 141 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 155 opinii
FRISCO ORGANIC Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt. 1 szt

FRISCO ORGANIC

Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store