Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe owoce
Winogrona
Ciemne
FRISCO ORGANIC Winogrona czerwone świeże BIO (400g-600g)
Winogrona czerwone świeże BIO FRISCO ORGANIC 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 52 opinii

FRISCO ORGANIC Winogrona czerwone świeże BIO (400g-600g)

~500 g
FRISCO ORGANIC
Południowa Afryka

Cena29,99 zł
59,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
77%
4
12%
3
2%
2
0%
1
10%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety były nieświeże, nie nadawały się do jedzenia musiałam je wyrzucić
27.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Winogrona bardzo smaczne.
14.11.2025
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
winogrona dosyć miękkie, wcześnie jak zamawiałam było okej a teraz już trzecia dostawa takie rozmiękłe więc sobie daję spokój
09.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre winogrona, jędrne i soczyste.
10.10.2025
0
0
Viktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Zupełnie nie pasuje do zdjęcia. Bardzo rozczarowana.
28.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Winogrona okazały się spleśniałe. Wszystko trzeba było wyrzucić
12.03.2025
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
poprawne...
17.10.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mam uwag do jakości tyle że róźowe
13.10.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
16.08.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość bardzo dobra, słodkie źródłem witamin
26.09.2022
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieświeże, podgniłe
02.12.2020
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, bez pestek
30.11.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22223469
Cena za kg:
59,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22223469

Produkty z kategorii Ciemne

4.8
z 872 opinii
FRISCO FRESH Winogrona różowe/ciemne (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Winogrona różowe/ciemne (480g-720g)

~600 g
23,32 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.5
z 52 opinii
FRISCO ORGANIC Winogrona czerwone świeże BIO (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Winogrona czerwone świeże BIO (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store