Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Imbir mielony
PRYMAT Imbir mielony
Imbir mielony PRYMAT 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 67 opinii

PRYMAT Imbir mielony

15 g
PRYMAT
Poza UE

Cena1,79 zł
119,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Imbir mielony Prymat to korzenna przyprawa o charakterystycznym smaku i aromacie, który przywodzi na myśl kuchnię azjatycką. Jest połączeniem słodkiego, ostrego i lekko gorzkiego smaku. Dodawany do potraw znacznie je wyostrzy, jednocześnie dodając im wyrazistości.

Mielony imbir rewelacyjnie nadaje się do ciastek, herbatników, różnorodnych ciast czy sałatek owocowych. Ponadto, genialnie komponuje się z innymi przyprawami korzennymi (goździkami, zielem angielskim, pieprzem czy liściem laurowym). Należy jednak unikać mieszania go z ziołami.

Imbir posiada szereg potwierdzonych naukowo właściwości prozdrowotnych, m.in.:

  • Leczy przeziębienia
  • Rewelacyjnie łagodzi mdłości
  • Pozytywnie wpływa na układ pokarmowy ułatwiając trawienie

Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Imbir mielony


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Tagi
wegetariański
bez cukru
Superfoods

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
67 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
imbir okej
24.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
17.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny dodatek do zup lub herbaty ,ale lepsze jest prawdziwe kłącze imbiru
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000659
Cena za kg:
119,33 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000659

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Kurczak w cieście piwnym 4 porcje, 45 min Składniki: - 600 g piersi z kurczaka, - 100 ml oliwy z oliwek, - 1 łyżka Przyprawy do kurczaka pikantnej Prymat, - 1 łyżka ziaren sezamu, - 200 g mąki pszennej, - 1 jajko - 200 ml mleka - 100 ml piwa jasnego, - 100 ml sosu sojowego, - 2 łyżki miodu, - 1/2 łyżeczki Chili pieprzu cayenne Prymat, - 1/2 łyżeczki Imbiru mielonego Prymat, - olej rzepakowy do smażenia, - do smaku: Sól morska, Pieprz czarny Prymat. Sposób przygotowania: Piersi z kurczaka pokroić w małą kostkę i zamarynować w oliwie połączonej z pikantną przyprawą do kurczaka. Przygotować ciasto: wymieszać mąkę, jajko, mleko i piwo, a następnie doprawić je do smaku solą i pieprzem. Do małego rondelka wlać sos sojowy i gotować ok. 5 minut. Następnie dodać miód, chili, imbir i gotować kolejne 5 minut. Mięso odcedzić z marynaty, bardzo dokładnie maczać w cieście i smażyć na głębokim tłuszczu. Kurczaka skropić sosem miodowo-sojowym i posypać usmażonymi wcześniej na patelni ziarnami sezamu. Podawać z ogóreczkami konserwowymi oraz marynowanymi pieczarkami. Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Imbir mielony ma intensywny, lekko gorzkawy smak oraz silny korzenny aromat z odświeżającą, słodkawą nutą. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - herbaty - pierników - puddingów - pikli Nietypowe zastosowanie: Szczyptę imbiru warto dodać do rosołu czy egzotycznych bulionów.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Imbir

Wariant mielony


O marce

Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, ze każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Imbir mielony

5.0
z 67 opinii
PRYMAT Imbir mielony 15 g

PRYMAT

Imbir mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 28 opinii
KAMIS Imbir mielony 12 g

KAMIS

Imbir mielony

12 g
312,50 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store