Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z owocami leśnymi
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek
Herbatka owocowo ziołowa Żurawina 20 torebek Herbaciany ogród HERBAPOL 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 26 opinii

HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek

50 g
HERBAPOL
Polska

Cena6,79 zł
135,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Herbata Żurawinowa to idealny sposób na nawodnienie organizmu o każdej porze roku, zarówno zimą jak i latem. W czasie przesileń oraz latem, kiedy na dworze panują wysokie temperatury organizm potrzebuje wspomagania, najlepiej w codziennej dawce - herbata owocowo-ziołowa Herbapol Herbaciany Ogród poradzi sobie z tym zadaniem znakomicie!
Herbata z esencją z żurawiny posiada bardzo wiele cennych właściwości zdrowotnych, z powodu których w medycynie ludowej wykorzystywana jest od wieków. Żurawina to bogate źródło witamin, wspaniały sposób na wzmocnienie odporności oraz środek antybakteryjny.
Herbata żurawinowa Herbapol to najwyższa jakość za niewielką cenę - spróbuj i poczuj się lepiej!

Cechy

100% natury z dużych kawałków owoców


HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
73%
4
23%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezła, ale ostatnio jakby coraz mniej.
31.07.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Coraz słabiej się zaparza, tak jakby w tej herbacie było coraz mniej herbaty,
16.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.04.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
RADOSŁAW
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.11.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
135,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
HERBAPOL
EAN:
5900956004556
Cena za kg:
135,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
HERBAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956004556

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawartość netto: (20 saszetek x 2,5 g)


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Podmarka

Podmarka Herbaciany Ogród


Opis produktu

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.


Dodatkowe informacje

Biodegradowalna torebka Torebka wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego w warunkach przemysłowych. Wszystkie produkty z tej linii kupisz na www.e-herbapol.com.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka owocowo-ziołowa

Wariant żurawina

Produkty z kategorii Z owocami leśnymi

5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
529,12 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 27 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.) 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.)

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 26 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 36 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.) 80 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.)

80 g
81,13 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 10 opinii
DILMAH Herbata Forest Berry 20 torebek 30 g

DILMAH

Herbata Forest Berry 20 torebek

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 43 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.)

36 g
235,83 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 3 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 4 opinii
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach) 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki HERBAPOL

5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 30 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 80 opinii
HERBAPOL Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 83 opinii
HERBAPOL Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 73 opinii
HERBAPOL Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

280 g
19,61 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
HERBAPOL Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store